Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kamuzik a főnök egy...

Miért kamuzik a főnök egy részeg munkatárs balesetéről? Részegen lezúgott a lépcsőn és összetörte a pofáját ez történt mindenki látta-mit kell erre fedősztorit kitalálni?

Figyelt kérdés

Kis magyar cég, kiskirályként működő tulajjal (= nincs szabi, nincs betegállomány, nincs túlórapénz, fizu nettó 100 alatt, ha egy szót szólsz ki vagy rúgva).


Ott „dolgozik” a főnök rokona, egy totál alkesz figura. Ha egyáltalán bejön (egy héten 1-2 x szokott neki sikerülni) akkor is támolyog. Bűzlik stb.

Persze a főnök szerint a legjobb munkatárs, sokat tett a cégért, gyógyszert kell szednie, attól van piaszaga, és nem a reggeli pálesztől stb.

Aki egy szót szól rá, netán kiejti a részeg szót, az ki van rúgva.


Na megtörtént ami régóta esedékes volt. A figura olyan részeg volt, hogy totál részegen lezúgott a lépcsőn, és ripityára törte a pofáját.

Persze mentők ki stb.

Mentők, mivel munkahely és piaszag, vérvétel a helyszínen és jegyzőkönyv. Benne feketén fehéren „erősen ittas” + százalékos véralkoholszint.

Nem is kórházba került első körben, hanem elsősegély, utána detox, utána kórház.

Mindez az összes dolgozó előtt mindenki látta. Persze mobilok a kézben, kamera stb.


Másnap a főnök előadta: műtéte lett volna a munkatársnak előtte gyógyszert szedett és ez egyensúlyzavart okozott, ezért esett le a lépcsőn. Szegény. Nem, nem volt részeg. A gyógyszernek volt piaszaga. És persze aki mást állít az menjen máshova dolgozni.


Na most, meddig lehet tagadni a teljesen nyilvánvalót?

Kiállok a kék ég alá és elkezdem magyarázni hogy nem is kék?


2014. dec. 3. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kussban örüljetek hogy megkapta ami már régóta kijárt neki.


Legközelebb lökjetek is rajta, hogy nagyobbat essen, és ti is fogjátok a gyógyszerre ami elgurult :D

2014. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja adalék: nem jó a közhórház, magánklinikák gyógyul a munkatárs.

És ki fizeti a számlát? Hát nem ő.

Miközben ha én ha influenzás vagyok akkor vagy bemegyek lázasan vagy ki vagyok rúgva, ez a részeg segg meg magánklinikán épülget amit a cég fizet.

Nem kell neki betegállomény. A fizetését ugyanúgy kapja mkint eddig.

2014. dec. 3. 13:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudhatod hogy igazából milyen volt a kapcsolatuk régen, senki sem szokott csak úgy alkeszokat felvenni
2014. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez van! Mert mondhatta volna, hogy nem is ő volt, hanem az alteregója. És azt is be kellett volna vennetek.

Önérzet, meg kenyérkereset kizárja egymást. Ha hónap végén pénzt akartok látni, akkor félre kell pillantani. Vagy odébbállni, de odébb is találni hasonló dolgokat.

2014. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A fonok rokona a munkatars, nem?

Mit varsz majd elmondja, hogy alkoholista, szidja, stb/

Amugy mivel munkan beluli baleset volt, fonok remenykedik, hogy megussza.

Na persze, ott a jegyzokonyv. Nem kis baja lesz a fonoknek, alkalmazott pias.

2014. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Érdekes ahogy öregszem egyre kevésbé tudom lenyelni bármit is. Fiatalon az érdekelt hogy a fizu meglegyen és ha azt mondták hogy 1+1 = 3 és nem 2, akkor bólogattam.

Mit érdekelt engem csak fizessenek.7

De most már nem vesz be a gyomrom semmit.

lehet túl sok szar kamut láttam / hallottam már.

Mint amikor munkaügyi ellenőrzés volt és kiderült hogy X főnök közeli munkatárs, aki elvileg diplomás ember volt, annak üres a munkaügyi dossziéja = nincs meg a diploma.

Válasz: ellopták. Épp egy nappal az ellenőrzés előtt betörtek hozzá és ellopták. Hát ilyet.

Persze a diplomát előtte se látta senki.

2014. dec. 3. 13:21
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát erre nem vennék mérget.

Szerintem lóf**sz se lesz az egészből.

Külöben is bármely dolgozót megkérdeznek (akár engem is) nem látott nem hallott senki semmit. Ahogy annak lenni kell.

Majd kiderül hogy aznap a piás seggnek nem is volt munkanapja és akkor már nem mhelyi baleset.


Nem kis baja lesz a fonoknek, alkalmazott pias.

2014. dec. 3. 13:23
 8/14 A kérdező kommentje:

Mit várok? Megmondom. Azt várom hogy ne kelljen az alkesz seggel egy levegőt szívni.

Nem kell dicsérni. Mezeine ne jöjjön be dolgozni (bár a szó megcsúfolása ez esetben).7

A fizuját úgyis kapja ha jön ha nem, akkor meg minek égeti szarrá a főnök magát is?

Maradjon otthon/ a kocsmában vegye fel a lóvét és ennyi. Ezt várnám.


>>>

Mit varsz majd elmondja, hogy alkoholista, szidja, stb/

2014. dec. 3. 13:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni a felháborodást,de sajnos mivel a főnök ennyire védi nem tehettek semmit.És ha jobban szétnézel máshol is ilyen dolgok mennek,amit az egyiknek lehet azt a másiknak nem.
2014. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem a Mezeine jon be, majd jon egy masik alkoholista, Tavaszine neven.
2014. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!