Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan élményet...

Nektek volt már olyan élményetek, hogy elég sok pénzetek gyakorlatilag kárba veszett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Fórum jelleggel indítanám ezt a kérdést, ha esetleg megosztanád velem/ velünk, hogy mennyi összeget 'buktál' és mi miatt, megköszönném!! (PL: 15K egy ruhára, amit csak egyszer hordtál, vagy egy mobil aminek első héten betört a képernyője és a garancia sem volt érvényes rá, vagy befektetés jellegű veszteségek..stb)

2015. jan. 27. 00:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#6-os válaszoló, ahogy látom talán még te buktál itt a 'legkevesebbet' .)) nem, hiszem, hogy van olyan aki még ruhán ne bukott volna semmit
2015. jan. 27. 03:12
 12/19 A kérdező kommentje:
#8-as válaszoló, háát..le se tudom írni, hogy mennyire sajnálom, hogy egy ilyen lány miatt ennyi pénz elment, de legalább kiderült az igazság, azóta sikerült új barátnőt találni? :) ha esetleg van kedved megoszthatnád .)
2015. jan. 27. 03:14
 13/19 A kérdező kommentje:
#9-es válaszoló, milyen 'kisebb vállalkozásról van szó'? illetve mennyi volt a veszteség? Ha esetleg másképp csinálnád, mit csinálnál újra a pénzből? Esetleg más jellegű befektetés?
2015. jan. 27. 03:15
 14/19 A kérdező kommentje:

#Kedves 10-es válaszoló, milyen utazás volt ez? belföldi? vagy esetleg valami munkahelyi kirándulás? Szívesen ismerném a részleteket, hogy milyen utazás volt, hogy legalább tanuljak/ tanuljunk belőle.)

A nyelviskoláról már nekem is vannak személyes élményeim, főleg amikor a 60 perces órákból, 40-45 perces laza beszélgetős órák lesznek..azok voltak a kedvenceim...

2015. jan. 27. 03:17
 15/19 A kérdező kommentje:

#1-es válaszoló milyen vállalkozás volt ez?


#5-os válaszoló, remélem azért nem el a kedved az egész élettől emiatt a gitár ügy miatt, szerintem később még nagyobb veszteségnek érezted volna azt, ha nem próbálod meg, szóval tulajdonképpen nem is biztos, hogy vesztettél :)

2015. jan. 27. 03:19
 16/19 anonim ***** válasza:
Domainekre szórtam el az elmúlt években legalább 200 ezret. Egy fillért nem jött vissza
2015. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon megfontoltan bánok a pénzzel, párezer forintnál több még nem fordult elő, hogy kárba veszett volna.

Amiket úgy veszteségként könyvelhetek el:

- Egy 20 gigabájtos merevlemez (akkoriban ez nagynak számított), kb. 20 ezer forintért. Fél év után random hibákat kezdett el mutatni, és bár garanciális lett volna, inkább vettem egy megbízhatóbb márkájút.

- Egy "méd in csájna" telefon, 20 ezerért. Élt 3 hónapot.

- 2000 Ft értékű romlott CBA-s hús...

- 3000 Ft-ért egy könyv, ami az izgalmas ajánlókkal ellentétben baromi unalmas volt, így végig sem olvastam.

- 20 ezer forint félévismétlési díj főiskolán; később otthagytam azt a szakot. Mind közül ez a veszteség fáj a legjobban...

- 2000 Ft egy piaci árustól vett kazettás magnóért (kb. 15 éve), ami gyakorlatilag egy hulladék volt.


Szerencsejátékon nem szoktam nagyokat bukni, a legtöbb, amit veszítettem, egy hónap alatt 4 ezer forint volt. De azóta ha 2 ezernél többet veszítenék, abban a hónapban már nem játszok többet. :)

2015. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Vettem egy drága biciklit, majd azon a héten ellopták a cigányok... (kamera felvette, megmutatták). Elfogták a tolvajt de a biciklit sosem lett meg.
2015. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40 ezerért vettem egy szamurájkardot... de minek? Akkor teljes meggyőződéssel éltem afelé, hogy nekem kell, persze kb. 15 évesen, aztán igazából csak van és volt.
2015. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!