Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme az...

Szerintetek van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam jól egyszerűen se testileg se lelkileg. Mintha hiányoznának belőlem valami hormonok vagy nem tudom,de minden rossz és fáj. A hideg is szabályosan rosszul vagyok tőle. El akarok költözni itthonról is,szabadságra vágyom amit egyetem meg tanulás mellett nem fogok tudni megoldani. Azt se tudom mit csináljak,utálom az embereket is. Nem vagyok boldog soha.
2015. jan. 27. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem van értelme az életednek. :-) Pl. vannak céljaid is: el akarsz költözni, egyetem, tanulás, vágy a szabadság után. Ezeket mind-mind megvalósíthatod.

Ráadásul felismerted, hogy nem vagy boldog soha. Ideje rájönnöd arra is, hogy mi tesz boldoggá. Ezek mind olyan célok, amik értelmet adnak az életednek. :-)

2015. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha minden jó lenne és semmit nem kéne tenned akkor az lenne a baj. Valószínűleg általános fásultság lett rajtad úrrá, úgy érzed kicsit kiégtél. Találj jó könyveket, egy hobbit, ami addig is kikapcsol, amíg nem lesz saját életed. A soraidból úgy tűnik, hogy otthon sem felhőtlen a légkör és azért érzed úgy, hogy megfullaszt a környezet. Jó ha tudatosan eltervezed a jövőt és kis lépésekben mindig a továbblépést, mielőtt fizikai tüneteket fog okozni a lellkiállapotod. (asztma, fulladás, szívszorítás, stb).
2015. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!