Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon hülye...

Mit tegyek? Nagyon hülye vagyok matekból.

Figyelt kérdés

9.-es vagyok,már másodszorra,de annyira nem értem a matekot hogy ha igy megy tovább akkor harmadszorra is...

Magántanárra nincs pénzünk,az iskolában nincs korrepetálás,és nincs senki aki segiteni tudna,apám azt mondta fog segiteni,(nem él velünk)hogy majd hiv ha ráér de nem is hivott...



2015. jan. 27. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget az interneten, esetleg keress rá hátha valahol leírják a megoldását és annak menetét sokkal egyszerűbben mint a könyvben vagy bárhol lenne.
2015. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak a gond hogy nagyon sokszor annyit irunk fel órán cimnek hogy gyakorlás vagy semmit,utána egyből a feladatok,tehát nem igazán tudom mi az összefoglaló neve annak amit nem értek...
2015. jan. 27. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire nem megy mentesd fel magad. Viszont akkor kötelező 2 választott tantárgy érettségin.
2015. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mentesd fel magad.Ehhez nevelési tanácsadóban kellene érdeklődni.Bár nem ártott volna korábban.De hátha még lehetséges.Amíg tanuló vagy, addig ingyenes.
2015. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Theodóra8.15 válasza:
25%

Einsten is bukott matekból. Akkor neked sem kell aggódnod.

Ne stresszelj rajta. Próbáld a tanulást más szögből megközelíteni. Vagy keress kiskapukat. Én töriből voltam nagy segg. A mai napig nem tudom fejből mikor volt a honfoglalás. Viszont országos Arany János ballada mondó versenyt nyertem és a suliban ösztöndíjat adtak mikor végeztem. Szóval ha valamiből tehetséges vagy az néha más tantárgyak rovására megy. Tudtad,hogy a spártai fiatalokat nem azért büntették meg ha ételt loptak hanem azért hogyha lebuktak? Az életed sem a matekról fog szólni, hanem arról mennyire vagy talpra esett. Légy talpra esett mert senki más nem lehet helyetted az.

2015. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

# 5/5 Időpont ma 19:28


Einstein soha nem bukott meg matekból...

2015. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
74%

Mutass feladatokat, amiket csináltok. Mutasd meg, meddig jutottál velük, és kapsz segítséget. De azt ne várd el, hogy majd mindent megold helyetted valaki, mert azzal nem mész semmire.

Ja, és még két dolog:

1; Még véletlenül se próbáld felmentetni magad.

2; Einstein kiváló matekos volt...

2015. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

> Einsten is bukott matekból.


Varosi legenda, ostobasag.


En altalaban Peter Rozsa: Jatek a Vegtelennel cimu konyvet szoktam javasolni hatha az segit. Nagyon, nagyon kulonbozik az atlag matematikakonyvtol.

2015. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!