Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lekoptatni...

Hogyan lehet lekoptatni azokat a nőket, akik a pénzre mennek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok gazdag. Diplomás vagyok és van egy jó munkám. 2 hónapja költöztem el otthonról.

Egészen addig a csajozásban hatalmas kerékkötő volt, hogy otthon élek. (olyan lányoknál, akik szintén otthon éltek ÉS még munkanélküliek is voltak fél éve - 1 éve!)


Most hogy külön élek szívesen ismerkedett volna velem egy korombéli (26 éves) egyedülálló anyuka. Szintén munkanélküli volt, ráadásul a szakmájával nem is tudna elhelyezkedni. Lényegtelen.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak annak köszönhető a motivációja, hogy van munkám és külön élek.


Soha sem voltam a nők kedvence, pedig nem vagyok ronda és aktívan sportolok. De most hogy telik az idő még inkább elszomorít, hogy csak a "pénzemért" kellenék. De még így is én dolgozzak meg a kapcsolatért egyedül.


Ez talán így rosszabb, mint mikor évekig nem kellettem senkinek.


Azon gondolkoztam, hogy legközelebbi ismerkedésnél azt mondom, hogy még otthon élek. Esetleg azt is, hogy munkanélküli vagyok. Mert ha tényleg én kellek az illetőnek, akkor nem fogja zavarni.


Más ötletem nincs.


26F


2015. jan. 28. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Ismerd meg jól a nőt, ne dőlj be a vigyornak és a riszának! :)
2015. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék. Ezek nem dögös plázacicák voltak!


Teljesen átlagos lányok. Némelyik túlsúlyos is volt. (nem vagyok felszínes, nem zavar)


Tehát nem bombázók voltak, akiket vádolni lehet azzal, hogy "aranyásók".


Ki tudja, ha látnád őket, talán el se hinnéd a sztorit. Nem néznéd ki belőlük.

2015. jan. 28. 08:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne mond ez, minek hazudni, "alulra" adni magad. Hazudozással csak elrontasz mindent, minek?

Ismerd meg őket sokkal-sokkal jobban.Az, hogy jelenleg munkanélküli, otthon él vagy csúnyább semmit sem jelent. Egyszer fent, egyszer lent.

Sajnos, Ti pasik nem tudjátok elhinni, hogy nem csak a kocsitok, pénzetek kell nekünk nőknek. Hidd el, nem fog akkorát számítani a külső sem, hogy sportolsz, vagy helyesebb vagy, inkább ad egy szimpátiát legalábbis nekem, hogy törődik az egészségével, kitartó és felelősségteljes.

Mi meg nők nem tudjuk elhinni, hogy Ti pasik csak a melleinkért és a testünkért szerettek. De ha 2 ilyen ember egymásra talál, ott sem a kocsi, sem a munkahely, sem a diploma nem lesz akadály.

Ne légy felszínes, légy kedves, udvarias, sose alázkodj meg, ne térj el a céljaidtól, légy Önmagad. Ez egy pozitív kisugárzást ad, ami vonzóvá tesz titeket. Ha ez mind meg van, békében élsz önmagaddal, elfogadod magad és mások is elfognak. Ne keresd a boldogságot, jön az magától is!

2015. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha tényleg én kellek az illetőnek, akkor nem fogja zavarni." Te nem vagy normális! Esetleg még azt is mondod, hogy idült alkoholista vagy és rendszeresen narkozol? Meg lányokat futtatsz, hogy keressenek rád?

"Más ötletem nincs." A rossz ötlet rosszabb mint az ötlettelenség!!!!

2015. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy a felszínesség inkább a nőkre jellemző. Sajnos.


Biztos van kivétel, de az már foglalt, pont azért mert kivétel. A többi nő meg úgy fogja fel a társkeresést, hogy a lehető legjobb üzletet akarja megkötni azért, amit nyújtani tud. És ez igaz arra is, hogy jóképű, magas férfi kell nekik. És igaz arra is, hogy ha az első teljesült, akkor ne legyen csóró se.


Ez a mentalitás egy kicsit elvette a kedvem a párkapcsolattól. Nem tudom van-e olyan szingli lány, akinek tényleg számít a belső is. Sajnos nem találtam még ilyet.

2015. jan. 28. 08:35
 6/16 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Rossz helyen keresel, nagyon nagyon sok ilyen lány van, még válogathatsz is!

2015. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy utálod a nőket. Vicces egyébként, hogy a 26 éves anyukáról azt hiszed, el akarja tartatni magát; ha igazán ismernéd a nőket és a fő problémáikat, tudnád, hogy sokkal inkább aggódik amiatt, hogy a gyerek miatt már senkinek sem fog kelleni. Ennek ellenére nem hazudott neked, pedig sokkal komolyabb dologról van szó, mint a pénz.
2015. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sajnos titkon minden nônek kell a pénz,de az tényleg nem jó,ha csak azért van veled
2015. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6-os: de hol vannak az ilyen nők? Nem találtam őket...


7-es: hamar fog találni magának egy pasit. A férfiak kevésbé felszínesek.

2015. jan. 28. 09:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, baromi nagyokat általánosítasz. Közöd nincs a valósághoz.
2015. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!