Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a tesóm...

Az normális, hogy a tesóm mindig csak a pénzre gondol és folyton számolgatja a pénzét?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 naponta hallom, hogy csörög az apróval a szobájában, meg néha akkor is nekiáll számolgatni a pénzét, amikor én ott vagyok nála a szobában. Meg mindig mindenből pénzt akar csinálni, pl. ha takarítunk és selejtezünk ki dolgokat, ruhát, könyvet stb. mindig elveszi, felrakja vaterára és eladja. Mindenben a pénzt látja, a neten is keres egy csomó pénzt, és a bankszámlája a kezdőlap a böngészőjén.
2013. febr. 9. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valamire nagyon vágyik és azért gyűjti ennyire?

Egyébként én is szinte mindent eladok, ami selejtezésnél még használható.

2013. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondol a jövőjére anyagi szempontból. A mai világban alig van munkalehetőség, kell a pénz a megélhetéshez, jó gondolom még nem dolgozik, gondolom hogy tanuló, de akkor is szerintem igaza van.

Manapság egy fizetés kevés a megélhetéshez, én is egyedül élek messze a szülői háztól munkavállalás végett kellett elköltöznöm, és én is próbálok extra pénzeket keresni maszekolásból, meg volt amikor a szomszédnak segítettem a lomtalanításba mert a nagymamája lakott ott régebben, és már el akarja adni a lakást ezért sok feles cuccot kisebb bútorokat, kunyeráltam el tőle. Aztán azt egy haveromékhoz levittem ahol szépen újjá varázsoltunk majdnem mindent, és eladtuk. Volt amit én tartottam meg magamnak hogy ne kelljen rá költeni. Volt hogy egy hibás laptopot vettem aminek a képernyője volt egy nagy romhalmaz 10 ezerért vettem meg, az alapból 60 ezret érő laptopot hozzá bontásból szereztem új képernyőt 6 ezerért és kész 16 ezerből van egy 60 ezres laptopom ami annyiból jó hogyha hazautazok akkor tudok a vonaton filmet nézni meg netezni mert mobil netem van, de idehaza asztali gépet használok netezésre.

Olyan is volt hogy egyszer a szülővárosomban volt lomtalanítás és találtam egy nagyon jó asztali lámpát leharcolva, otthon egy kis festékkel új foglalattal, kapcsolóval meg vezetékkel újjá varázsoltam, munkahelyemen már egyből 3 an lecsaptak rá.

Mostanában igaz már nem csinálok ilyeneket inkább már magamra újítgatom fel ezeket a dolgokat mert más munkakörbe kerültem át, többet dolgozok, meg ugye lassan ideköltözik a barátnőm is, és azért kellenek bútorok, több, meg lassan új lakás is lesz majd, és oda azért kell több bútor, mert az teljesen bútorozatlan.


Ez van az élet ilyen.

2013. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a lehetőséget látja mindenben, és gyűjt, megforgatja, kamatoztatja a pénzt, akkor semmi baj nincs vele.

Ha viszont ez a kapcsolatai kárára megy, akkor az már beteges.

2013. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!