Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lekoptatni...

Hogyan lehet lekoptatni azokat a nőket, akik a pénzre mennek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok gazdag. Diplomás vagyok és van egy jó munkám. 2 hónapja költöztem el otthonról.

Egészen addig a csajozásban hatalmas kerékkötő volt, hogy otthon élek. (olyan lányoknál, akik szintén otthon éltek ÉS még munkanélküliek is voltak fél éve - 1 éve!)


Most hogy külön élek szívesen ismerkedett volna velem egy korombéli (26 éves) egyedülálló anyuka. Szintén munkanélküli volt, ráadásul a szakmájával nem is tudna elhelyezkedni. Lényegtelen.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak annak köszönhető a motivációja, hogy van munkám és külön élek.


Soha sem voltam a nők kedvence, pedig nem vagyok ronda és aktívan sportolok. De most hogy telik az idő még inkább elszomorít, hogy csak a "pénzemért" kellenék. De még így is én dolgozzak meg a kapcsolatért egyedül.


Ez talán így rosszabb, mint mikor évekig nem kellettem senkinek.


Azon gondolkoztam, hogy legközelebbi ismerkedésnél azt mondom, hogy még otthon élek. Esetleg azt is, hogy munkanélküli vagyok. Mert ha tényleg én kellek az illetőnek, akkor nem fogja zavarni.


Más ötletem nincs.


26F


2015. jan. 28. 08:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, rengetek pénzvadászó ficsúr is van, sőt, még 30-40 évesen is. A leginkább jellemző az elvált, családját egy r.bancért felrúgó senkiházira, aki úgy gondolja, hogy csupán a f.rkával elintézi több hónapra, sőt több évre is azt, hogy ingyen tartassa el magát nőkkel. Aztán ha megunja, cirkuszt csinál és lelép. Ez a viselkedése forma rendkívül gyakori, illetve nem egy srác, 30-as, ismerősöm van, aki pont így trükközik. Az évek alatt összegyűjtött pénzéből pedig Saját Lakást szerez be magának.

Leginkább nagyobb városokban, de Bp-n biztos nagyon gyakori ez a stílus.

2015. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es: ilyen is van! De az arányokra hívnám fel a figyelmet.
2015. jan. 28. 09:40
 13/16 anonim ***** válasza:

Statisztikailag kicsi az a minta, ami alapján ilyen bátor kijelentéseket, megállapításokat tehetsz.


Egyébként szép hosszú jövőt jósolok annak a következő kapcsolatnak, amit azonnal hazugsággal nyitsz. Tudod mit gyűlölnek a nők legjobban? De nem csak ők, a férfiak. Ha játszmáznak velük, próbára teszik őket. Ne csodálkozz, ha elmondod majd az igazságot, nem fog a nyakadba ugrani. Sőt, nagyon rosszul fog esni neki, mert AZT képzelted róla, hogy ő OLYAN nő. Ennél nyíltabban már csak úgy sérthetted volna meg, ha egyszerűen lek.u.r.v.á.z.o.d.


Ha még aktuális az a 26 éves anyuka, keresd fel és adj neki bizalmat. Aztán kiderül, hogy igazad lesz-e. Ha igen, még mindig leléphetsz aztán jöhetsz döngetni a melledet, hogy megmondtad.

2015. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kései Sirató ***** válasza:

Attól érzed magad vagyonosnak, hogy van munkád? Ez egy kissé vicces.

Én úgy látom, hogy te vagy az, aki nagyon anyagias és munkanélküli lány szóba se jöhet nálad. A mai világban bárki munkanélkülivé válhat egy pillanat alatt.

Az őszinteség jobb, legfeljebb menj gyalog a randira, ne kocsival, ha mindenképpen szerényebbnek akarsz tűnni. Ne beszélj arról, hogy van saját lakásod.

2015. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó sokan lehurrogjátok a kérdezőt mintha hülye lenne.Én értem hogy mire akar kilyukadni.Nőként mondom,hogy igen is sajnos egyre több az olyan nő aki a pénzre van rákattanva,ha nincs "biztonság" akkor már letipliznek.Ugyan miért akarjátok összehozni a kérdezőt a 26 éves anyukával?Lehet hogy valóban egy kedves nő,de azt is meg kellene vizsgálni hogy vajon miért maradt egyedül ilyen fiatalon?Ha csak nem halt meg a férje akkor valószínűleg elváltak vagy szétmentek aminek oka van.A másik meg honnan tudjátok hogy a kérdezőnek szüksége van arra hogy más gyerekét nevelje?Bocsánat,de a férjem előtt nekem is volt egy párom,akinek 2 gyermeke volt.Hiába próbáltam gyermekekkel elfogadni gyermektelenül, nem ment és otthagytam.Szóval tény hogy sok nő eltartatja magát és sok férfi is,de némelyik nőnek tényleg igényei,elvárásai vannak túlzott módon,de ez visszafelé nem működik ám!A férjem volt barátnője például leszólta a férjem 10 éve vásárolt most 20 éves BMW-jét hogy "benzintemető".A lány albérletben lakik,máról holnapra él,két egyforma forintja nincs,de azért arra jó volt az öreg "benzintemető" hogy hurcolásszák a valagát.Sok a számító nő és ahogy a kérdező írta nem a plázacicák körében,hanem az egyszerű,átlagos nők is el vannak szállva.Kérdező!Kívánom,hogy találd meg a párod és legyen szerencséd az életben!Hazudni soha ne hazudj,mert azzal tényleg elriasztod a lányokat-a normálisakat is-egyszerűen csak add magadat természetesen és előbb-utóbb meglesz a másik feled.Nekem is sok évbe került és csalódásba,de megérte 28 éves koromig várni,amíg megtaláltam a hozzám valót.Üdv,30/N
2015. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
pont hogy a dagik ilyenek, a csinos, rendes nok nem! Pont errol beszelek! A szepet, jot valaszd!!
2015. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!