Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan hihet valaki abban,...

Hogyan hihet valaki abban, hogy az álmai, tervei megvalósulnak?

Figyelt kérdés
Mert sokszor van, hogy a környezet csak álmodozónak nevezi az embert, vagy naiv hülyének. És nehézségek is vannak. Pl. a Harry Pottert tizenvalahány kiadó elutasította, mielőtt megjelent, aztán mekkora sikere lett. Szóval honnan veszik a bátorságot az emberek, akik nagyot mernek álmodni? Hogy tudnak hinni önmagukban és a sikerben?

2015. jan. 30. 00:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan hihet valaki abban, hogy az álmai, tervei megvalósulnak?"


Hogyan hihet abban valaki hogy nem valosulnak meg?


Persze a realitas talajan kell maradni, de az almok, tervek nelkul celtalan az elet, nincs ami elore viszi az embert.

2015. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy alapnak tekintjük nem lehetetlennek.
2015. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem hinni kell, hanem tenni érte.
2015. jan. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ketté kell választani a kérdést!

.

1.: Álmok megvalósulása. (Nem az alvás közbeni!)

Többnyire így kezdődnek: "de jó lenne, ha", "szeretném,ha".

Ezek nagy százaléka olyan kivánság, amikor az illető is tudja, megvalósulásuk esélye kicsi.

.

2.: Tervek.

"Azt akarom, hogy" kezdetűek.

Megvalósulásuk a tervező tudásától, igyekezetétől, kitartásától függenek.

Ha kemény munkával is, de elérhető célok megvalósulásának listája.

.

Az álmok, álmodozások tehát többségében nagy valószinüséggel megmaradnak, a tervek megvalósulása pedig a tervező kitartásától függ.

2015. jan. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én egyszerû álmokkal rendelkezem így aztán mindig meg tudom õket valósítani.
2015. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a harry potter meg rossz példa Rowling sosem álmodott ekkora sikerrõl... ez csak megtörtént.
2015. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi, hogy miért nem bizonytalanítja el az embert, ha mindenkitől azt hallja, ez lehetetlen. Hogyan tud hinni benne, hogy pont neki mégis fog sikerülni?
2015. jan. 31. 05:09
 8/16 anonim ***** válasza:

Változó az emberek mentalitása is.


Alapból van ahol inkább támogatják az ötleteid, álmaid, ez inkább a jó magyar szokás része hogy becsmérelni próbálom a másikat és azt hangoztatni hogy "úgysem sikerül".


Fordítva meg, a saját álmaimba ne szóljon bele senki, én tudom hogy mit akarok és tudok elérni, így nem érdekel hogy mások mit mondanak.

2015. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, látom, hogy írtatok jó dolgokat. Csak nem tudom, hogyan lehet megcsinálni, hogy egy negatív beszólás ne bizonytalanítsa el az embert és ne vegye el a kedvét az egésztől. Nem értem, miért kell mindenhez annyira rosszul hozzáállni, nekem főleg a nagymamám szól bele mindenbe, hogy ne álmodozzak, úgysem lesz belőlem semmi. Szerintem ilyet nem szabadna mondani egy gyereknek. :(
2015. febr. 1. 00:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

úgy,hogy nem érdekel mások véleménye a dolgaimról,vágyaimról,mert nincsen bennem megfelelési kényszer az irányukba.

benned meg igen magasan dolgozik ez,ezért adsz túlzottan mások,esetleg az adott témához hozzá nem értők véleményére és ezért tudnak téged befolyásolni,kételyt ébreszteni.

abban az esetben hallgatom meg a tapasztalatát a másiknak,ha az adott cselekvésben bizonyíthatóan jobb mint én.

egyzserű példákkal-

kinek a véleménye kompetens mondjuk bunyóban?

akinek volt 30 ökölvívó mérkőzése?

vagy aki látta az össze bruce lee filmet?


ki ért jobban a diétához?

a dagadt megmondóember szomszéd néni?

vagy a kocka hasú testépítő?


és lehetne sorolni,de szerintem érthető.

aki nem ért az adott dologhoz,annak mi a fenét érdekel téged a véleménye és miért tud befolyásolni?

2015. febr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!