Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan hihet valaki abban,...

Hogyan hihet valaki abban, hogy az álmai, tervei megvalósulnak?

Figyelt kérdés
Mert sokszor van, hogy a környezet csak álmodozónak nevezi az embert, vagy naiv hülyének. És nehézségek is vannak. Pl. a Harry Pottert tizenvalahány kiadó elutasította, mielőtt megjelent, aztán mekkora sikere lett. Szóval honnan veszik a bátorságot az emberek, akik nagyot mernek álmodni? Hogy tudnak hinni önmagukban és a sikerben?

2015. jan. 30. 00:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Minden egyes alkalommal mond meg neki hogy undorító hogy ilyeneket mond neked.
2015. febr. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igazatok van. :) Amúgy amikor már bizonyítottam valamiben, azt se veszik komolyan a családomban, de hát tényleg nem miattuk csinálom, csak jólesne, ha beismernék, hogy tévedtek. De szerintem ha világsztár lennék, az se hatná meg őket. De nem baj, magamért és másokért is akkor is megmutatom, hogy képes vagyok elérni a céljaimat. Csak néha nehéz elhinni, hogy tényleg ekkorát tévednek.
2015. febr. 2. 00:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan olyanok lettek nagyemberek, akiknek kiskorában sokat mondtáù hogy úgyse fog menni.


Pont mert magának és másoknak is be akarta bizonyítani. Ha így nézzük akkor előnyben vagy. :)


Persze enélkül is megy / van ez..


Úgy kell hogy az ember elér 1-2 olyat amiről régen azt hitte hogy nem lehet, és így szépen fokozatosan egyre nagyobbat mer álmodni az ember. Mert azt mondja igen tudom hogy ez most számomra lehetetlennek tűnik, de voltam már így mással is és végül mégiscsak megcsináltam. Ki tudja akár még lehet is belőle valami.


Lényeg amiben nem lehetünk biztosak hogy teljesen reménytelen, ott van remény. ... Mármpedig általában nem lehet kizárni.


Innen már csak az a lényeg az ember megfelelően löjje be a céljait / álmait.

2015. febr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én nem érzem, hogy ettől jobban akarnám a dolgot, vagyis nincs plusz indíttatás, hogy na majd most jól megmutatom nekik. Úgy érzem, hogy csak elveszik az energiámat, és sokkal könnyebb lenne, ha támogatnának, de ettől függetlenül akkor is meg fogom csinálni, mert érzem, hogy az az én utam! :)
2015. febr. 2. 02:54
 15/16 Pocahontas12 válasza:
Ha nagyon hiszel benne,és persze teszel is érte,meg hát a sors is (horoszkóp,csillagok állása stb) kedvező,ezekkel együtt véve valószínűleg sikerülhet. Sosincs az h 100% elfogadják és jó,merni kell kockáztatni,ez is az élettel jár,szóval jobb ha hozzá szoksz! :)
2015. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogom tenni, ami rajtam múlik. :)
2015. febr. 4. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!