Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le az állandó...

Hogyan szokjak le az állandó facebook belépegetésről?

Figyelt kérdés
Minden nap belépek sőt többször (még suliban) is a facebookr-a. Tudom, hogy nincs ott semmi érdekes de akkor is ezt csinálom. Néha csak unalomból csinálom de egy ideje rájöttem, hogy ez nem jó és változtatni szeretnék rajta. Remélem tudtok jó ötleteket írni. Előre is köszönöm a válaszokat! 22/L
2015. jan. 30. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam hogy megkerem egy baratomat/baratnomet hogy valtoztassa meg a jelszavamat, es ne adja mondja meg h mi az mondjuk 1 honapig.
2015. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a gond? Megnézed van-e valami újság. Akkor van gond, ha fészket raksz rajta, és folyton azt nézed.
2015. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bólogass cipzármagasságban a sarkon! Vagy orgia!
2015. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondjuk foglald elmagad más oldalakal. pl én zene mániás vagyok egésznap zene oldalakon logók uj albumokat nézek uj zenéket hallgatok és youtubézek és el felejtem a fb-én én 2naponta 1xer járok fel. utálom a fb-ét unalmad és baromságokat osztanak meg amire nem vok kiváncsi és unalmas azt bámulni egésznap. én ki birom 1honap fb nékül is söt 1évig is ki birom. sose jár a fejembe a fb csak a zene vagy a bolygók felfedezései tudományai meg a normális dolgokal foglalom el magam.
2015. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akarat erő. Saját stratégiai kialakítása. Foglald el magad (házi munka, hf, haverok, edzés, könyv, család, hobbi, kisállat, séta, kulturális programok, szervezz játék estet, hívj át haverokat közös programra, ami lehet tanulás, filmezés, borozás, főzés, duma, kártya stb).
2015. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
van egy kis rublika, ha bejelölöd, akkor megjegyez és többet nem kell belépni.. :D
2015. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!