Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy míg valaki szingli, senkinek sem kell, de ha párkapcsolata lesz, akkor hirtelen mindenki őt akarja? Miért érzem úgy, hogy a barátomnak több az önbizalma, míg én kicsit visszahúzódóbb lettem?

Figyelt kérdés
Kb fél éve vagyok együtt a barátommal. Ő már előtte is elég sokat csajozott, sok egyéjszakás kapcsolata volt, olyan tényleges barátnője viszont kevés. Nekem ő az első igazi kapcsolatom. Úgy érzem, mióta összejöttünk neki több az önbizalma, sokan mondják rá, hogy milyen jól néz ki stb. Én viszont kb csak rá koncentrálok, régebben sokan megjegyezték, hogy szép vagyok stb, idegenek is, most meg semmi. Nem mintha arra vágynék, hogy mindenki engem akarjon, csak ez kicsit furcsa. :D Szerintetek miért lehet ez? :D 19/L

2015. jan. 3. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Addig igaz, hogy szingli vagyok, es nem kellek senkinek:D
2015. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen az élet, a bonyolultabb dolgokért rajongunk jobban mi fiuk, ettől függetlenül nem csak te látod igy :)
2015. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Mert az élet elég unfair.


Mikor kellene valami NANÁ HOGY NEM LEHET! Amikor meg már nincs rá szükség a pofádba tolják, hogy tessék itt van. Csak akkor már minek.

2015. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!