Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít, hogy a családban mindenki fölhozza h miért nincs még barátnőm, de ha egyszerűen senkinek nem kellek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Olyan az érzésem, mintha ezzel hazudnának nekem, mert az ránézésre egyértelmű, hogy normális lány messziről elkerül. Túl magas de inkább túl kövér vagyok, de az utóbbit vhogy mindenki elfelejti.


Néhány éve volt egy lány, akit nagyon szerettem, de az illető elárult, átvert és teljesen összetört, azóta egyre gyakoribb téma ez a családban (a suli/tanulás mellett de az természetes a gyereknél mindig).


Ezen a lányon már túl vagyok, viszont közben már egyre több kortársamnak (haverok, unokatesók, osztálytársak) akad szerelme.

Nekem nagyon még esélyem sincs, van 1-2 lány, aki tetszik, de azok már többnyire "foglaltak".



2013. aug. 12. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
kor?
2013. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy 18, én esküszöm fejbe lövöm magam. Ugyanis pont ilyen a helyzetem nekem is.
2013. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondd meg nekik kerek perec, hogy ne szóljanak bele a magánéletedbe, ez a te dolgod. ez a legreálisabb amit megtehetsz... rázd le őket.
2013. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogyjál le, ha nem tetszel magadnak. Ezt is muszáj volt itt megkérdezni mi...
2013. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak ne agyalj ezen:)

Hidd el,idővel te is megtalálod a hozzád való lányt,aki önmagadért szeret.

Ismerkedj meg lányokkal,barátkozz velük,és előbb utóbb hátha összejön valami:)

2013. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen a kövér nők simán találnak maguknak palit. Ez sajnos a pasikra már nem érvényes.

Szóval ha csak nincs egy ugyanilyen bankszámlád, akkor kezdj el fogyózni.


Mert kamu az a duma h a külső nem számít, pont az teszi rólad az első benyomást.

Bocs ha fájt de ez az igazság.

2013. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vannak hasonló helyzetben, többek között én is.

Erre a kérdésre csak a saját tapasztalataimmal tudok válaszolni. 18 évesen elhatároztam hogy szerzek egy barátnőt de úgy jártam mint te. Aztán kitaláltam hogy lehet hogy az a gond hogy nem vagyok elég bátor, és elkezdtem csak úgy elhívni lányokat és nem sikerült semeddig se eljutni a nőkkel. Azóta eltelt két év és 20 évesen illene hogy legyen barátnőm de nincs. A szüleim nem nagyon emlegetik (régen néha emlegették) de tudom hogy ők ezt már nem látják normálisnak, és én se. Szóval ez most tényleg baj. És egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak. Neked azt tanácsolom hogy próbálkozz mint én és majd lesz valami izgalmasabb mint az önsajnálat. Szóval hajrá!

2013. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, alig 50kilós fiúként sem jobb a helyzet...
2013. aug. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csak várj türelmesen és biztos találsz majd valakit. :D
2013. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LyBex válasza:
Nos 7-es "egy cipőben járunk" ,még a korunk is egyezik :D Én is csak ugyan azt tudom javasolni. Eleinte az is nehé volt, hogy folyamatosan visszautasítanak, de mostanra poénnak veszem, ha a barátaim előtt elutasít egy lány :) sokszor ők is megpróbálják annál a lánynál és csak röhögünk mikor egyikünknek se jött össze!
2013. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!