Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Senkinek sem vagyok elég jó,...

Senkinek sem vagyok elég jó, és mindenki átlát rajtam. Unom az egyedüllétet, és a magányt. Mit csináljak még?!

Figyelt kérdés

Pár szóban. 23 éves srác vagyok. Jó külsővel, rendszeresen sportolok, edzem, boxolok, úszok, futok.

Nagy dumám van, bármiről tudok beszélni, órákat, soha nincs "kínos" csend senkivel.

Sok mindenhez értek, szinte nincs téma amihez nem tudok érdemileg hozzászólni. Művelt embernek tartom magam, de sokat viccelődök.

A tanulság azonban az, hogy ez még mindig nem elég ahhoz, hogy kapcsolatom legyen. Egyszerűen csak alkalmi szórakoztatónak használnak a lányok. Sokkal többre vágyom ennél. Kötődésre...hogy valaki a szemembe nézzen, és azt mondja: szeretlek.

Panaszkodom igen: azért, mert lassan ott tartok hogy feladom az életemet, mert milyen dolog hogy bármit teszek, bármennyit tudok, senkinek sem felelek meg, csupán hülyéskedésre...Évek óta folymatosan volt kapcsolatom. Most lassan 1 teljes éve senkim nincs, akihez lelkileg is kötődék. és ez hiányzik.



2014. jún. 1. 18:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Túl gyenge vagy.
2014. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nem vagy egyedül... Én is szeretnék komoly párkapcsolatot, és hiába teszek meg akármit a férfinak... nem becsüli meg, és elhagy miután megunta h na ettől mindent megkap...
2014. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Ha tényleg olyan vagy amilyennek leírtad magad akkor elég hülye csajokkal kezdhettél eddig. Lehet, hogy az a baj, hogy túl jószívű vagy de az is lehetséges, hogy hülye kis pic.sákkal kezdesz akiknek nem művelt pasi kell hanem egy igazi rosszfiú csak mert az "izgalmas"...Sajnos a mai lányok ilyenek, tisztelet annak a kevés kivételnek. Valószínűleg hamarosan meg fogod találni azt aki értékelni fog téged. Fel a fejjel :)
2014. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pont, hogy túl erős vagy, mert mersz beszélni az érzéseidről. Az egyes hülyeséget beszél :)
2014. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és mi a megoldás erre? én valamiféle pszichés gondra gyanakszom, mert ilyen idősen nem kéne a saját szánalmasságomon agyalni, élvezni kéne az életet. Ehhez képest a legutolsó kapcsolatom képeit elevenítem fel, és könny szökik a szemembe amikor csak rá gondolok. Mert elcsesztem, azóta képtelen vagyok megbocsájtani kvázi a saját magamnak.
2014. jún. 1. 18:41
 6/20 anonim válasza:
Hmm, ritka az ilyen pasi. Miért nincs több ilyen?!
2014. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Hmm, ritka az ilyen pasi. Miért nincs több ilyen?!"

Miért kellene több belőlük, ha ennyire sincs kereslet?

2014. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
mit érek vele hogy ilyen vagyok? semmit. kvázi csak szenvedek.
2014. jún. 1. 18:50
 9/20 anonim válasza:
Ilyen pasit szeretnék, mégsem találok élőben ilyet. Csak olyan pasikba futok bele, még 30 fölött is, akik csak egy kalandot keresnek. Holott érthetően és világosan a tudtukra adom h nem alkalmi partnert keresek, hanem komoly kapcsolatot.
2014. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9: ilyen vagyok én is, és azt mondom, megérdemled, akikbe belefutsz, mert nem veszel észre minket. :)
2014. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!