Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek ha egyszerűen nem...

Mit tehetek ha egyszerűen nem vagyok képes emberek közé menni? Csak akkor érzem jól magam, ha itthon, egyedül vagyok. Régebben egyáltalán nem voltam ilyen.

Figyelt kérdés
Most iskolakezdésnél nem túl szerencsés :(
2014. szept. 1. 16:17
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is úgyanígy érzek veled. Most lettem 8.-os és csak ma volt a az első nap de úgyérzem többet az épület közelébe se mennek. Kb. Már 3 éve mindennap csak ülök a helyemen egy ember kivételével senkivel sem beszélek az osztályból. Ezt olyan cikinek érzem hogy ezért legszívesebben nem járnék suliba de hát muszáj:( 3.éve már hogy mindig rossz helyen ülök, bár most jó lenne mert a legjobb barátnőm ül mellettem de pl. Ma alig szóltam hozzá mert a mellette ülő lány mindig lefoglalta.

De egyébként szerintem túl lehet élni minden évet valahogy bár most kicsit félek hogy így megint unatkozik fogok egész évben.

Neked drukkolok hogy sikerüljön!:-)

Bocsi ha valamitelirtam mert ez a tablet sokszor csinál ilyet.

2014. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. A barátaim a suliban lepattintanak, a többiekkel pedig nem vagyok annyira jóban, hogy befogadjanak engem is. Amúgy lehet, csak rossz napod volt, vagy fáradt voltál. Lehet holnap, vagy azután már jobb napod lesz. Nekem is van, hogy valamikor jól elvagyok, máskor meg szinte kiugranék az ablakon. Amúgy ha jól érzed magad otthon, akkor erre használd ki a szabadidődet, ne menj olyan helyekre, ahol nem jó neked. A suliban pedig menj oda a többiekhez, ha nekik jó kedvük van, akkor az átragad rád is. Kívánom, hogy érezd jobban magad.
2014. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!