Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok és imádom Hitlert,valamennyire példaképnek is tekintem..tudom miket csinált de akkor is..

Véleményetek??


2015. febr. 4. 12:50
 1/9 HengerR ***** válasza:
Hitlernek voltak jó és rossz tulajdonságai is. A jókat próbálják mindél jobban elásni, hogy csakis negatív példa lehessen.
2015. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd ha megtudod miket csinált, akkor valószínűleg változni fog, bár kétség kívül voltak olyan tulajdonságai, tettei, ami miatt lehet a példaképe az embernek, bár én a helyedben nem híresztelném ezt a dolgot senkinek, mert elég sok gonoszságot művelt.
2015. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

# 2

Mit csinált? Nincs rá történelmi bizonyíték, hogy akár csak fajgyűlölő lett volna. Épp ellenkezőleg. Eva Braun zsidó származású volt és sok hozzá közel álló zsidó tisztje is volt. Róluk valahogy mindig megfeledkeznek...

2015. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 Érdekes módon egyből a zsidózásra gondolsz te is.

Mit tett? Nem is tudom, mondjuk kirobbantotta a második világháborút ezáltal felelős több millió ember haláláért? Ez azért elég rossz dolog szerintem, bár neked valószínűleg ez nem jelent semmit.

2015. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hitler a mi vezérünk!
2015. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy személyesen ő felelős azokért az életekért. Nem ő maga volt a náci párt. Valószínűleg még csak nem is a főkolompos. Csak "poster boy".
2015. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok mindennel amit csinált,a sok ölés stb.

De nagyon erős volt meg ilyenek és ez az amiért szeretem nem amiatt mert megölt embereket..

Szívesen lennék olyan kemény mint ő..csak nem ölnék

2015. febr. 4. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7

Kemény? Csak egy szónok volt. Még táborokba sem látogatott el.

2015. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra vagy kíváncsi normális-e?????? NEM AZ. Elhiszem hogy erős és kemény szeretnél lenni de nem gondolod hogy rossz példaképet választottál. Am meg gondolj bele Hitler mit ért el a "keménységével". Gondolj bele hogy végezte...
2015. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!