Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ember...

Szerintetek normális ember aki a "középkori kínzás" témáért meg van őrülve?

Figyelt kérdés

Felnőtt érettségire járok és egy csomó tanuló egyszerűen meg van őrülve, ha a középkori kínzásokról van szó az órán, vagy szóba kerül, minden egyes porcikáját elmondják a kínzásoknak, mintha ""doktorit tettek volna ebből a témakörből..."" és annyira beleélik magukat, hogy még szünetben is végig erről magyaráznak...


Szerintetek normális dolog ez? Mert nem szimpatikus nekem az biztos..l..


2015. jan. 25. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Picit talán beteg hajlamokra vall... Szerintem nem normális.
2015. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi rendkívüli, ez valóban elég érdekes téma. Néha én is szoktam utána olvasni ezeknek pl. inkvizíció témában.
2015. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, erről a témáról van szó.


A legnagyobb probléma, hogy én elmondom nekik értelmesen, felnőttek vagyunk elvégre, 21-23 évesek, hogy engem annyira nem érdekel, de annyira bele van kattanva a témába, meg se hallja, hogy a másikat nem érdekli, csak mondja a magáét.



Amúgyis Én ilyennel nem égetném magam egy közösségbe, hogy a karóba húzást elemzem mindenkinek az órán, úgy, hogy nem engedem, hogy elmondja a tanár az ő verzióját, elvégre ő az oktató.



Szerintem ez beteg hajlamokra vall, aki így tesz... Már nem azért...

2015. jan. 25. 20:56
 4/15 A kérdező kommentje:

Most lehet bennem van a hiba, de aki szinte megállíthatatlan hiperaktivitással elemzi hol megy be és hol jön ki a karó, milyen szenvedések vannak ezáltal, mit érez az illető, szerintem nem normális...


Lehet bennem van a hiba, de Én nem szívesen veszem az ilyen emberek társaságát, és inkább kerülöm amennyire lehet...

2015. jan. 25. 20:59
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelműen nem normális, aberrált ember az ilyen. Járjon dominához, ha erre van rákattanva, ott majd jól megkínozzák.
2015. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Engem is érdekel, de nem elemzem. Valószínűleg az akiről beszélsz legalább annyira szereti a biológiát mint a történelmet.
2015. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, én az ilyen témáknál becsukom a fülem, rosszul vagyok ezektől :D Egyszerűen azt sem bírom, ha valaki azt ecseteli, hogy hogy vágta el valamijét, pedig nem a vérrel van bajom, és nem is a sebekkel.
2015. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én nem akarom a magam igazát bizonygatni.


Tényleg érdekes téma.... De tisztába vagyok milyen eszközök voltak, azzal is hogyan történt. Mert ezeket kell/kötelező tudni és nincs is ellenemre...


De ennél tovább nem nagyon érdekel. Akit ilyen "mélyően" érdekel, SZERINTEM valami ott nem stimmel.


A biológia engem igazán érdekel, de azt hogy anno a nőknek ott lent tágították szét, nemes egyszerűséggel szánalmas dolognak tartom, ha valaki ezt élvezettel tölti el...


De tegyük hozzá, hogy ezek a bizonyos személyek még eléggé Hitel fanok is...



Bár bevallom, kellett egy kis megerősítés, mert azt hittem hogy a hiba bennem van...

2015. jan. 25. 21:10
 9/15 anonim ***** válasza:

"Szerintetek normális ember aki .......... meg van őrülve?"

Kedves kérdezö! Tudod értelmezni a kérdésedet?

2015. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát...nekem mindig is kicsit furcsa volt. De ma ez egy ilyen világ. nyilván nem csinálnák meg senkin élőbe, de nézd csak meg a mai horrorokat, végül is nem sokban különbözik a kettő. És rengeteg ember rajong értük. És ezek a filmek egyre durvábbak, mert az embereknek egyre több trancsír kell. Csak ehhez tudom hasonlítani. Nyilván aki imádja ezeket, elég nagy élvezettel fogja hallgatni a középkori kínzásokat is.

Nem mondom, van aminek utánaolvastam, de nem élveztem, és a hideg is kirázott. Ez a jobb lett volna ezt nem tudni - érzés, mert sajnos ezek a rossz képek belém ivódnak, és engem zavar. Nem a vértől félek, de a sebeket, meg efféléket nem bírom.

Szerintem ne aggódj, számomra te vagy a normális, nem a trancsír-imádók. :)

2015. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!