Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kolléganöm magában beszél,...

A kolléganöm magában beszél, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Nyomdában dolgozok s ha programozza a gépeket az is hangosan teszi. / beszél a géppel, de nem veszi észre, hogy az soha nem válaszol vissza./ Ha telefonál a számokat is hangosan mondja. Nagyon zavar,szerintem ez betegség vagy egy rosz szokás. ?
2015. jan. 25. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak egy rossz szokás, gondolom segít neki összpontosítani. Hidd el, igen valószínű, hogy hamar feltűnne ha bolond lenne. Kérd meg, hogy próbálja ezeket magában csinálni, mert zavar a koncentrálásban, vagy próbáld valamivel elterelni a figyelmed róla.
2015. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes beszélgetést folytat a géppel, megkérdezi, hogy van, hogy vannak a gyerekek, milyen napja volt, akkor betegség. Ha a beszéd kimerül annyiban, hogy "ÍRD MÁÁÁR BE", és társai, akkor csak rossz szokás.
2015. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt, h gyarban dolgoztam, hangos gepek kozott, nekem is eldurrant az agyam az egesz napi kattogastol, hogy nem volt kivel beszelni, csak porgott az agyam egesz nap.

En is beszeltem a gepekhez, de inkabb szidtam oket, meg a kattogasra dallamokat talaltam ki, arra pedig diszno szovegeket.

Azota normalus melom van, ahol kell az agyam is, mar nem viselkedek ugy, mint egy bolond.

Lehet, h a kollegadnak is ez a baja 😊.

2015. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló kolléganőm, ő egyszer csak elkezdett beszélni, ha volt ott valaki, ha nem. Ez egy idegrendszeri betegség is lehet, logorrhea a neve. Persze, ha az illető rendben lévőnek tartja, nem fog szakemberhez fordulni.
2015. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hozzá kell még tennem, hogy ha éppen nem beszél akkor dúdol valami lehetetlen ismeretlen valamit.A falra tudnék mászni. Már volt, hogy rászóltam hagyja abba mert éppen olyan munkám volt ahol nagyon kellett koncentrálini és akkor utána egy darabig csend volt. Pl. a fénymásoló gépnél is mondja hogy 35 x kétoldala tüzni jukasztani és igy tovább. Sajnos nem sokat tehetek mert a sorban elöttem van vagyis csoportvezetöm a lelkem...
2015. jan. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!