Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert kezdek el mindenen sirni?

Miert kezdek el mindenen sirni?

Figyelt kérdés

Alapjaba veve engem nagyon nehez megsiratni, de a csaladom elott mindenen elbogom magam, olyan hulyesegeken, hogy az nem igaz... Ha valamirol beszelgetunk es nem nekem adnak igazat akkor en mar hisztizek. Ez igy tenyleg nevetseges, de az az igazsag, hogy nem azert sirok, mert nem birom elviselni, hogy nincs igazam, csak ugy jon es lehetetlen visszatartani, nem megy. De ha baratokkal vagyok vagy suliba vagy ismerosokkel, akarhol sose tudok sirni meg ha valami borzaszto szomoru dologrol van szo akkor se. Miert van ez? Lehet tenni ellene valamit? Anyaek is mibdig gunyolodnak, hogy "na bogjel mar egy kicsit" es meg en is nevetsegesnem tartom magam, de nem tudok tenni ellene. 16/L

Mindig ilyen voltam


2015. febr. 4. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a hormonok ezt bozzák ki belőled, vagy csak szimplán ilyen vagy
2015. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkabb az utobbi, mert mar kiskoromban is ilyen voltam
2015. febr. 4. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik a barátokkal erős, míg a családddal szemben érzékeny (sebezhető?) vagy.

Megkérdezhetem milyen a viszonyod a szüleiddel? Lehet arra vezethető vissza.

Érzed azt, hogy meghallgatják a véleményedet, tisztelnek, megdícsérnek?

Mikor érvelni kell különböző véleményekről, akkor van-e kétoldalú érvelés? Megindolkolják, hogy épp miért nincs igazad? Kinevetnek esetleg?

Fogalmazd meg magadnak, hogy milyen érzés, mikor "gúnyolnak"! Esetleg olyan, hogy "megfojtanak", nem hagynak érvényesülni?


lássuk mit válaszolsz. ha rossz irányba tapogatózok, akkor másik megközelítést keresünk! :)

2015. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok,bár én pl. ovis ballagáson is képes vagyok elsírni magam...
2015. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!