Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vezetni tudó férfiak, nálatok...

Vezetni tudó férfiak, nálatok előny ha a leendő pártoknak van jogsija?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, jó ha nem nekem kell furikázni mindenhová, hanem el tud menni egyedül is.
2015. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hajaj, de mennyire. Én személy szerint nem szeretek vezetni, mert engem a látnivalók jobban lekötnek.
2015. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a jogosítvány megléte a mai világban alap dolog mindenkitől. Szóval ha a lánynak nincs az hátrány, mert én nem vagyok taxisofőr, hogy állandóan furikázzam, amíg ő kényelmesen pöffeszkedik az anyósülésen. Persze ettől még ha egyébként aranyos lány lenne járnék az illetővel, hiszen lehet, hogy nem volt pénze, lehetősége a jogsit megcsinálni, de a nincs jogsim, nem is akarok, vezessen a pasi mentalitás nagyon gáz.
2015. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is valahogy így gondoltam.

Most ismerkedem valakivel, akinek az előző párjainak nem volt jogosítványa, és meglepődött hogy nekem van.

2015. febr. 13. 12:38
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem se volt sokáig. Nem is hiányzott. Ismerős családokban, ha egy kocsi van, annak kötelező a férfinál lennie, a nő nem vezetheti. Nálunk is egy volt. A párom viszont nagyon szívesen vitt bárhova, neki nem volt teher. Sőt! Én mentem mindenhova busszal, gyalog, ő volt az, aki mindig hívott, hogy jön értem, elvisz ide-oda.

Viszont aztán mégiscsak belevágtam a vezetésbe és autót is vettem külön magamnak. Azóta szabadabb vagyok, úgymond kitárult a világ. Hátránya, hogy így kevesebbet vagyunk együtt, amíg régebben együtt mentünk elintézni dolgokat, most egyedül megyek mindenhova :(

2015. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Alapvető elvárás, mikor én iszok, kocsmázok, bulizok valakinek fuvaroznia is kell.
2015. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincsen jogsim, páromnak van, és mégsem várom el, hogy furikázzon mindenfelé. Érdekes, mindenhová eljutok gyalog és tömegközlekedéssel városon belül, de nem gond felülni a buszra vagy a vonatra, ha másik városba utazok, akkor sem. Egyetemre járok, nem volt pénzem se, nem is érdekel különösebben a vezetés, szóval nem szereztem meg még eddig (de a leendő szakmámból kifolyólag előbb-utóbb muszáj lesz). Nem is értem, honnan gondolja mindenki, hogy akinek nincsen jogsija, az elvárja, hogy a másik ,,taxisofőr" legyen, meg vigyék ide-oda.
2015. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Férfiak, szívesen beszéltek barátnőtökkel (ilyen szinten :) műszaki, vezetési témákról?
2015. febr. 13. 13:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem már az is elég lenne, hogy szeressen. A másikmeg, hogy én még nem találkoztam olyan nővel akit érdekelt volna vagy lehetett volna műszaki dolgokról beszélni. Ha ilyen létezik akkor az maga a csoda és kincs számomra.
2015. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
2. Mert vezetés közben nem tudod nézni a látnivalókat?
2015. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!