Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vezetni tudó férfiak, nálatok...

Vezetni tudó férfiak, nálatok előny ha a leendő pártoknak van jogsija?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"2. Mert vezetés közben nem tudod nézni a látnivalókat?"


Habár nem a kettes vagyok, de röviden és tömören nem, mert csak azt látod, ami előtted van, ha valami látnivaló oldalt van, azt buktad.

2015. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én se kettes vagyok, de vagy vezetsz vagy nézelődsz.

Kettő együtt akkor megy, ha felületes ember vagy, esetleg magas a biztosítási díjad:)

2015. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Akkor ez lehet ijesztően fog hangzani, de nekem megy. Én is meglepődtem ahogy először vezettem és tudtam figyelni sok mindenre. Egyébként vezetés közben pont hogy mindenre figyelni kellene.
2015. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként vezetés közben pont hogy mindenre figyelni kellene."


Ja, ami az úton van, meg ami veszélyt jelenthet.

2015. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Igen én arra figyelek. Csak, hogy pontosítsak a saját sávom a mellettem lévő sáv, a szembejövősáv és az amellett lévő sáv is(ez ugye a városi 4sáv) illetve a járda is természetesen azon az oldalon ahol vagyok, de a túloldalon lévő járdát is figyelem, nem lehet elég óvatos az ember...

Mást mit néznék? De ezt a első vezetésem óta teszem. Suliban mondták, hogy jó lesz ha azt látjuk ami előttünk van első alkalommal olyan idegesek leszünk, de mégis természetesnek tűnt, hogy azonnal mindent figyelek. Mondjuk fárasztó is hosszútávon.

2015. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Mindkettő lehetséges! Természetesen elég tapasztalt sofőrnek kell lennie aki egyszerre bámészkodni is tud meg vezetni is! Személy szerint rendszerint szoktam szotyizni + olvasgatni valamit, mégsem történt eddig semmi! A mai világban elvárandó, hogy legyen egy nőnek is jogosítványa szerintem! Nem azért mert lusta vagyok furikázni hanem neki és az önbizalmának is jót tesz ha szabadon el tud menni intézni a saját dolgait! Vásárlás, barátnőkhöz átmenni, ráadásul télen jól jön ha nem fázik meg! Őszintén szólva én személy szerint biztonságban tudnám őt ha vezetne, mivel az utcán is elég sokminden történhet vele! Nem zavarna ha nem lenne, de szimpatikusabb ha van!
2015. ápr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!