Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek alvás közben...

Az emberek alvás közben szoktak pukizni? Nem kiábrándító mikor valakivel együtt alszunk és az hallja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az emberek alvás közben szoktak fingani, igen. Szinte kivétel nélkül minden éjjel. Elég kiábrándító tud lenni, főleg ha egy olyan csaj csinálja, akivel akkor töltöd együtt az éjjelt először..
2015. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez gáz, azt hiszem ezentúl nem tudok majd rendesen aludni, ha nem egyedül vagyok.
2015. febr. 13. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez bizony ilyen. Volt egyszer egy bnőm, akinek a húgával is csináltam néha ezt azt. Aztán egyszer együtt aludtunk hármasban. És a húga egész éjjel fingorászott. Elég hervasztó volt.. :I
2015. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel, akkor van egy app, a Sleep Talk Recorder, az a legjobb. Elindítod este elalvás előtt, éjjel pedig felveszi hogy horkolsz, beszélsz vagy fingasz-e. :-)

Csak a hangokat veszi fel, tehát nem kell utána 8-9 óra csendet végighallgatnod.

2015. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fingani szoktam, nem pukizni.
2015. febr. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!