Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú lány barátság együtt alvás?

Szeretlekoliver kérdése:

Fiú lány barátság együtt alvás?

Figyelt kérdés
Gyakran alszunk együtt több baráttal,filmezős esték után.Normális vagy szerintetek belefér a barátsàgba ha összebùjva,kifli pòzba alszunk a legjobb fiù barátommal?

2013. nov. 13. 22:17
 1/6 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy:D
2013. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mekkora naiv!:)

de gondolom túl pipogya a srác,hogy egyértelműbb legyen és ne legyél már ennyire kész.

2013. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Angelik@ ***** válasza:
Szerintem belefér, ha tényleg csak barátok vagytok. De aztán ne csodálkozz ha abban az alvási pózban, másféle kiflit érzel a hátsódhoz simulva.:D Ha a barátomról lenne szó, nem engedném, teljesen mindegy milyen rég óta barátja egy lány.
2013. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátságban beleférhet. :)
2013. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. A kiflipóz után a misszionárius pózt javaslom.
2013. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

35 voltam, a lány 21. Megbeszéltük, hogy átjön egyik este, beszélgetünk és együtt alszunk. A sötétben észrevettem, hogy melltartóban alszik. Szóltam neki, hogy az nem kényelmes. Másnap felhívott, hogy beszéljük meg, ami éjjel történt. Feljött következő este is, akkor is melltartóban akart aludni…


Vannak ilyen naív lányok, én sem hittem, amíg saját kézzel nem tapintottam. ;)


Pár évere rá, kért, hogy készítsek egy fotósorozatot róla a barátjának. Már megint az a fránya melltartó… ;)

2015. okt. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!