Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Lehetséges, hogy azért vagyok szerencsétlen az élet legtöbb területén, mert huszonéves férfi létemre nem volt viszonyom nővel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem.Azért van ez,mert nem bízol magadban és te sem hiszed el,hogy meg tudod csinálni. :)
2012. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

igen,igy van,ez is hozzájárul,

én is hasonlo helyzetben vagyok

2012. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
inkább fordítva
2012. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Komplikato ***** válasza:
85%

Szerintem kevered az okot az okozattal. valamiért olyan defektusaid vannak ami miatt nem volt viszonyod, és valószínűleg ugyan ezek okozzák a többi sikertelenséget.

Az Önnevelés a világ legnehezebb extrém sportja, előbb rá kell jönni az embernek a saját defektusaira, el kell ismernie azokat és nagyon akarnia kell megváltoztatni.

2012. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
elso valaszoloval ertek egyet ... keves az onbizalmatok...
2012. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen van okom arra, hogy ne bízzak magamban. Egy magam fajta 24 éves balfék mire fel legyen magabiztos, amikor agyilag minimum 6 évvel éretlenebb a kortársainál?
2012. dec. 14. 22:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem jól mennek a dolgaim, szerencsésnek is érzem magam, de nincs senkim és távolinak tűnik, hogy a közeljövőben legyen valakim. Emiatt úgy érzem, nem teljes az életem, és ez hatással van a többi dolgomra is.
2012. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem borzalmasan megy az iskola, karrier, hogy legszívesebben végeznék magammal. A fene se érti, hogy miért szeretnek általában az emberek (kivéve a nőket), pedig komolyan egy nulla senki vagyok, aki nem bír felmutatni semmi említésre méltót. Szüleimre is haragszok kicsit azért, hogy nem vetettek el még, amikor lehetett volna. Elrontott selejt vagyok.
2012. dec. 14. 23:02
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne mindig a negatívumokat sulykold, találd meg a jó dolgokat is az életedben! Mondtad, hogy az emberek általában szeretnek. Ennek is van oka, próbálj meg erre rájönni.
2012. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7-es és 9-es ugyanaz voltam
2012. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!