Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy én azért vagyok ennyire szerencsétlen mert elöző életemben rosszat tettem gonosz voltam esetleg gyilkoltam?

Figyelt kérdés
csak olyanok válaszoljanak akik hisznek az ilyesmiben. na most valahogy engem egész életemben elkerült a szerencse mindig is balszerencsés voltam de tényleg most estig sorolhatnám h mennyi balszerencse ért már engem, legutóbb a legnagyobb balszerencsém az volt h mentem az érettségi szóbelire és eldugult a fülem olyannyira h alig hallottam valamit na most muszáj voltam úgy bemenni nem értettem minden kérdést és megbuktam de még sorolhatnám a sok szerencsétlenséget ami velem megeset lehetséges az h el vagyok átkozva? esetleg elöző életemben tettem valamit? eddig nem hittem az ilyesmiben de ennnyi rossz dolog után már kezdek hinni ebben.

2013. jún. 3. 09:50
 1/10 homo ludensz ***** válasza:
100%
Az élet láncolat vagyis a karma ,de az univerzum is a kiegyenlítődére törekszik. Nagyon sematikus az a válasz bár sokszor hangoztatják hogy aki előző életében hóhér volt az a következőben áldozat lesz. Az elv jó csak ettől sokkal árnyaltabb az éltkerék(karma). Leszületése előtt minden inkarnálódni szándékozó lélek megismeri a helyet s a körűlményeket és az életfeladatokat majd rábólint. Leszületik de hozza azokat az eszközöket(talentumokat) amelyekkel megoldhatók. Azután hogy veszi sorra s miképpen áll neki az már a szabad akarat kategóriája.Van aki megkerüli vagy későbbre halassza. A kudarc mindenkit letör ez természtes de badarság lenne a szerencsétlen helyzetek összeadódására gondolni mert minden az ok és az okozat összefüggésében értelmezhet csak.Nincs csak ok vagy csak okozat.
2013. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó de h lehetek én ennyire szerencsétlen mikor mások olyan szerencsések?
2013. jún. 3. 11:14
 3/10 The Evil Twin ***** válasza:
100%

Úgy vagy ilyen szerencsétlen, hogy úgy néz ki, hogy amikor baj ér, nem teszel ellene.


Én például nem értem, hogy miért nem tudtad azt mondani, hogy "Elnézést tanárnő/tanár úr, be van dugulva a fülem, tessék hangosan beszélni" illetve "Elnézést, nem hallottam a kérdést, be van dugulva a fülem, leírná egy papírra, vagy mondaná hangosabban!"


VAGY akár el is mehettél volna orvoshoz, aki megállapítja, hogy baj van a hallásoddal, és felmentés keretében később pótérettségire mehettél volna.


Akinek problémája van, és nem tesz ellene, csak kukán sodródik az árral, azzal ilyesmi történik, nem kell soha nem bizonyított ókori mese lélekvándorlásról meg karmáról, hogy magyarázatot találjunk rá.

2013. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na ezt nem tudtam h ilyen esetekben van potérettségi azért mentem be, am orvosnál voltam aki azt mondta nincs semmi bajom.
2013. jún. 3. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy azért történnek ilyenek veled, mert nem teszel ellene, inkább magyarázatot keresel rá, hogy felmentsd magad.

Amúgy fül-orr-gégészetre mentél? Kitisztították a füled?

2013. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 The Evil Twin ***** válasza:

Na és abban mi akadályozott, hogy szólj, hogy rosszul hallasz, vagy hogy leírasd egy papírra a kérdést?


Nem lehetséges, hogy rohadtul nem tudtad az anyagot, és azért buktál meg, és most csak ezzel próbálod indokolni?

2013. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
minden vizsgázóra 15 perc jut na most valszeg hiába kértem volna h nekem külön irják le a kérdéseket papira mert nem hallok jól azt mondták volna h menjek haza akkor vagy megkérdezték volna h minek jött be ilyen állapotban?
2013. jún. 3. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a karma alakítja a sorsunkat. Viszont tudatosnak kell lenni, hogy jó karmát gyűjtsél legközeebbre. Tudod, mindnyájan tettünk rossz dolgokat, gondold át a történelmet, mennyi gyilkolás, háborúk, kínzások, stb. voltak. Mindnyájan benne voltunk egy korábbi állapotunkban. Lehet, hogy pont bármelyikünk kezelte a guillotint, de az is lehet, hogy sebgyógyítóként mentünk a hadsereg után. Igen, ez döntő, hogy milyen karmát hoztunk.
2013. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nagylzs ***** válasza:

"csak olyanok válaszoljanak akik hisznek az ilyesmiben"


Már bocs, de ilyen feltételek mellett, pontosan azt fogod hallani amit hallani akarsz. Mert kizárod az emberek egy nagy csoportját. Ami azt jelenti, hogy talán pont azoktól nem fogadsz el segítséget, akik igazán tudnának segíteni.

2013. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A reinkarnáció alapján valóban hozhattál rossz karmát ebbe az életedbe, de ez nem jelenti azt, hogy egész életedben bele kell ebbe törődni. (Mert akkor valóban így is maradsz)

A Te esetedben egyelőre csak a negatív gondolatok megtestesülését látom, vagyis minél többet gondolsz saját szerencsétlen sorsodra, annál inkább úgy is lesz. Ezt meg tudod még változtatni, ez rajtad múlik, ez még nem karma.

Igazuk van az előttem szólóknak abban, hogy inkább megoldást kellett volna keresned a beletörődés helyett,de azt gondolom, semmi visszavonhatatlan nem történt még.

Keress könyveket a pozitív gondolkodásról, elemezd ki saját magadon, mi a hiba és változtass! Az elején persze nem könnyű, de ne add fel, hiszen megéri és megváltoztatja az életed. Ha egyedül nem megy, keress társakat, bár ezt csak az induláshoz ajánlom.

Sok sikert kívánok!

2018. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!