Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy ezért nem...

Lehetséges, hogy ezért nem igazán boldugolok az életben, vagyok szerencsétlen a párkapcsolatok terén is?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hiperérzékeny vagyok és emiatt, ha egy lány például rondának nevez, nagyon meg tudok sértődni, fáj, gyötör, hogy nem tetszettem neki, el is szoktam sírni magam, főleg, hogy folyton csak azt kapom meg a lánytoktól, hogy ronda vagyok és nem egyszer ki is nevettek már. Nem értem miért fontos ennnyire a külső. Szerintem a belső fontosabb. Meg annyira nem hiszem el, hogy én ronda lennék, nem vagyok se kövér, se igénytelen. Csak egy átlagos fiú vagyok, aki szeretetre vágyik és szeretne viszont szeretni egy lányt, aki megérdemli és becsülni, tisztelni is tud engem.
2014. jan. 4. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt úgy mondják, hogy ronda vagy?? amúgy nekem tetszettek már meg ronda pasik, de egyik sem tartotta magát rondának. ha rondának gondolták volna magukat és sírtak volna a vállamon, akkor elmenekülök:D
2014. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A mai felszínes világunkban tényleg elég sok az olyan ember (nem csak lányok...), akik a külsőre mennek. (Részemről mondjuk a külső és a belső egyaránt fontos.)

Viszont jobban tennéd, ha kicsit változtatnál ezen a viselkedéseden, mert a lányok nem szeretik, ha a fiúk ennyire rosszul kezelik a negatív kritikát. Nem valami férfias, ha emiatt elsírod magad...

2014. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát de úgy sírok, amikor senki sem lát...
2014. jan. 4. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez egy fokkal jobb:D ne viselkedj úgy, mint egy kislány
2014. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne haragudj, azt hittem ott helyben sírsz "el is szoktam sírni magam" nem volt egyértelmű :/ De mindegy végül is, mert így is változtatnod kéne a hozzáállásodon. Az is igaz, hogy ha te elfogadod magad, akkor már pozitívabb a kisugárzásod, ami esetleg pozitívabb tapasztalattal is járhat. A kisugárzás pedig fontos!!
2014. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!