Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a lányok/nők akik tesztos...

Azok a lányok/nők akik tesztoszteronnal lövetik magukat, és 'átváltoznak' férfivá, mégis, milyen életet élnek az átváltozás után?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a melleiket át tudják operáltatni, de mi van a többivel? Gondolom a lentieket is műtik milliószor, de fogják tudni úgy használni valaha az odaműtött dolgokat, mint a fiúnak született fiúk? Éreznek bármit is? Nem taglalom tovább, szerintem egyértelmű a kérdés.
2015. febr. 22. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak, akik soha nem műtetik meg magukat ott lent, mert nem akarják vállalni a kockázatokat, és ők ugyanúgy női nemi szervvel élik le az életüket, annak ellenére, hogy egyébként külsőre teljesen férfiasnak néznek ki a tesztoszteronkúra hatására.


Akik úgy döntenek, hogy megcsináltatják a nemi szervi korrekciós műtétet, azoknak bőrből és általában combról vagy karról vett húsból alakítanak ki péniszt, és van rá lehetőség, hogy beültessenek egy implantátumot, aminek segítségével lehet merevedése is. Ha jól csinálják meg a műtétet, és az idegvégződések nem halnak el, akkor orgazmusa is lehet, persze magömlése nem lesz.

2015. febr. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont a jó múltkorában olvastam egy interjút egy német "férfival", aki élete legnagyobb hibájának nevezte az átoperálást. Az első pár év nagyon jó volt, de után megjelent a fájdalom és a kín a mindennapi életében. Ma már mindennap fájdalomcsillapítókon él.
2015. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. febr. 22. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ők nem nők, hanem rossz testben született férfiak. Mindig is férfiak voltak.
2015. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4/4


Valahol igazad van, csak ugye, ki hogy ítéli meg az ilyen fajta kommenteket.

2015. febr. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!