Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan 25 éves vagy...

Van itt olyan 25 éves vagy annál idősebb, akinek kimaradt a lázadó kamaszkora?

Figyelt kérdés

Kiegyensúlyozott vagy?

Vagypedig stresszes és nem találtad meg önmagad?


2015. febr. 22. 19:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
Lany vagy?
2015. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Van. B lehetőség áll fenn, stresszes vagyok és keresem önmagam, de nem azért, mert tiniként nem éltem úgy, mint egy idióta, hanem azért, mert fiatalon nagyon kevés önbizalmam volt és most kezdek helyre rázódni.
2015. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25F
2015. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem találom önmagam, de nem azért mert nem dugtam fűvel fával vmely diszkó wc-jében.
2015. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt önbizalmam sosem, egyedül azt bánom, hogy a mai napig nem tudok társasági emberként viselkedni és magamnak való vagyok, de ennek sok oka van.


De maga az hogy nem ittam, buliztam, cigiztem és részegedtem le fiatalon azt nem bánom.

2015. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kimaradt ez, részeg sose voltam, bulit 1 kezemen megtudom számolni, cigit még nem próbáltam. Nincs hiányérzetem, kiegyensúlyozott vagyok. Ugyan még csak 23 éves vagyok, de hamarosan feleség, így kétlem, hogy visszajönne ez a korszak. :)
2015. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most is hasonló életet élek. Kár a múlton sajnálkozni, azt megváltoztatni már lehet, ilyen alkat vagyok, illetve a múltbeli élményeim is formáltak. ha akarnám, még most is változtathatnék, nincs családom, de én így érzem jól magam. Nem vagyok kiegyensúlyozott, szerintem életem végéig keresni fogom magam.
2015. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nalam is kimaradt, sokkal jobban elveztem egy konyv elolvasasat, mint azt, hogy discoban ugraljak. Kicsit onbizalomhianyban szenvedek, de ennek szerintem semmi koze a tinikoromhoz, mert elotte is visszahuzodo voltam. Nem vagyok stresszes sem, es megtalaltam onmagam is.

32L

2015. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
En se vagyok stresszes a sipszo,sipszo, na meg azt a josipszo sipszo sipszo!!!!
2015. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 :D


Köszönöm az eddigi válaszokat!


Szókimondó voltam és itthon elég szemtelen gyerek. De a diszkót sosem szerettem, én is egy kezemen számolom, hányszor voltam.

Öntudatlanra, hányósra és másnap rosszullevősre sosem ittam magam, csak "becsípve" voltam - azt is évente párszor.

Suliban sose csináltam marhaságot.



Sokakat látok, akik állandóan ivó, marhaságokat csináló tinik voltak és kb 30 évesen kiegyensúlyozottak, nem túl stresszesek. A feladatukat lelkiismeretesen és keményen csinálják, de félre tudják rakni és akkor tudnak ám lazítani.


Félek én erre sose leszek képes és többek között a lázadó időszak kimaradása miatt.


Én is keresem magam, mint sok eddigi válaszoló. Nincs önbizalmam, és ezt túl korán le is vágják az emberek.



Lány vagyok, még egyetemista korú.

2015. febr. 22. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!