Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriát fogyaszthatok...

Hány kalóriát fogyaszthatok el naponta ha diétázom? Fontos!

Figyelt kérdés

170 cm és 58kg vagyok. 15 éves.


Hány kalóriát vihetek be a szervezetembe naponta?

Azt olvastam hogy 1200 az ideális. Ez igaz?



2013. dec. 29. 18:02
 1/7 anonim válasza:
Ha fogyókúrázol akkor fontos csak a kalóriabevitel mennyisége.. Ennek semmi köze nincs a diétához. A diétát követni kell független a kalóriabevitel mennyiségétől.
2013. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az 1000-1200 kcal az a legalacsonyabb annál kevesebbet nem is szabadna, ha ennél kevesebbet akkor már éheztetnéd a szervezeted, főleg mivel a te testsúlyod teljesen ideális magasságodhoz és a korodhoz.
2013. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja erre a választ, és amúgy sem fontos. Ez olyan dolog, hogy te érzed mikor laksz jól.
2013. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Van egy kis feleslegem azt szeretném leadni. Hát jól nem nagyon laktam ami azt illeti..nem ehetek sokat! :s

2013. dec. 29. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed hogy nem ehetsz sokat, akkor tévhitben élsz. Akkor azt sem tudod, hogy mit ehetsz. Ha nem tudod mit ehetsz akkor enni fogsz olyat is amit nem ehetnél.


Ezért kövér a magyar lakosság több mint fele, ismerős? Azzal amit most csinálsz csak odáig fogsz jutni mint ők. Ez tetszik..?


Inkább egyél jókat, és lásd be, hogy ehetsz sokat. 15 éves vagy, igazából enned is kellene, sokat. Ha már most elkezdesz keveset enni (15 évesen) akkor mit fogsz csinálni 20, 30 évesen? Tönkre fogsz menni mint a többiek.

2013. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Kalóriabázison kiszámíthatod az adataid alapján, hogy mennyi az alap kalória szükségleted, illetve, hogy mennyi kell a fogyáshoz. Ami az ideális 1200-at illeti, nekem most pont annyi, de én 24 éves vagyok, 10 kiló van még hátra amitől megszabadulnék(hozzáteszem 25-ról indultam, tehát kezdetben más volt a kalóriaszám), tehát neked biztos, hogy nem ennyi az ideális szerintem. Kor, magasság, súly és életmódfüggő, hogy mennyire van szükséged. De ha jól írtad a magasságot (ami alapján magasabb vagy, mint én), teljesen normális a súlyod.
2014. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En 1300-at eszem egy nap, edzés mellett. 14/f. 173 cm 58 kg.
2014. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!