Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék egészséges lenni,...

Szeretnék egészséges lenni, mert számomra fontos. Segítséget, tapasztalatot kérnék tőletek! Tovább lent. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Heti 4-5X tornázok mikor intenzíven mikor gyengébben. Heti 4X futok valamikor reggel valamikor este valamikor este és reggel is. Próbálok odafigyelni az étkezésemre , nem koplalni akarok hanem egy szép feszes hasat , combot , feneket stb. Van felesleg úgy érzem a hasamon, kicsit zsíros. Ez az egyik étkezésem mennyire megfelelő?:

reggeli: teljes kiőrlésű barna kenyér , vaj(light) , sajt(félzsíros), jégsaláta vagy tükörtojás( olaj nélkül) + jégsaláta + barna kenyér +narancslé(50%)

tízórai: 1 db alma

ebéd: rántott hal( nagyon szeretem , tudom a rántás nem kéne :s)+ salátatál

uzsonna: nem szoktam uzsonnázni , ez fontos vagy kihagyható?

vacsora: 60 g túró egy kevés fahéjjal

Köszönöm szépen előre is mindenkinek aki segít !!! / 15L 160 cm 52 kg



2014. jún. 26. 21:03
 1/1 anonim válasza:
En nekem a vacsora eleg fura. A masik meg hogy ne minden nap ugyanazt edd. Nem egeszseges. Aztan a harmadik hogy szerintem ha csinalsz feluleseket akkor az is segit :) amugy szerintem ezek a kajak mind jok :) a lenyeg h soooooksooook zoldseg gyumolcs!!! :)
2014. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!