Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mintha isten lenne az emberek...

Mintha isten lenne az emberek között?

Figyelt kérdés
Például valaki iszonyat nagy vagyonnal rendelkezik, de az átlag emberek között él, meghúzódva. Ha úgy dönt, akkor segít azoknak akinek szüksége van rá, és meg is érdemlik.
2015. febr. 24. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen "isten" engem is megtalálhatna, elég nehéz helyzetben vagyok egyetemistaként, szüleimnek nincs munkája, 4 testvérem van, de még nem találkoztam ilyenekkel...

De ha vannak ilyenek, valóban olyan isteni cselekedetnek tartom ezt én is.

2015. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
nem szoktam jótékonykodni, az én pénzem, én érdemeltem ki, ugyan úgy más is megtehetné... mélységesen lenézem azt aki ahelyett, hogy megküzdene érte, megelégszik a csórósággal.
2015. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés Mátyás napra. :)
2015. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló: nem minden szegény azért szegény, mert megelégszik a csórósággal. Én már évek óta kitörni vágyok, azért tanulok ilyen sokat és ilyen jól, hogy jó szakmabeli legyek, diplomám legyen és az ösztöndíjakból fenntartsam magam. Apám munkahelyét Lázás János záratta be (pontosabban átjátszotta Andy Vajna kezébe).

1. voltam

2015. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt az internet, az információ korában élünk, a világ tele van elkeseredett emberekkel, ha tudsz angolul, közel 2milliárd fõs célközönséged lehet, megfelelõ gerilla marketinggel gyakorlatilag bármilyen információt el lehet juttatni az emberekhez, és bármit el lehet adni, aki évek óta tanul, meg politikust hibáztat azért mert nincs pénze, az csak a kifogásokat keresi.
2015. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!