Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az a jelenet, párbeszéd...

Melyik az a jelenet, párbeszéd, mondat, cselekmény a HP-ben amin sírtatok? Ami legjobban tetszett? Amin meghatódtatok? Amit sosoem felejtetek el? Ami a legnagyobb bölcsesség volt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 18:06
1 2
 11/16 anonim válasza:

A 7. könyvben A Herceg meséje hatott meg a legjobban.

Bölcsességek

,,A döntéseinkben, nem pedig a képességeinkben mutatkozik meg, hogy kik is vagyunk valójában"

"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni."

2015. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Arragorn válasza:
az egész Hp egy fos.. nekem az első 3 rész tetszet utána.. pfff
2015. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Piton emlékei miatt nagyon szomorú voltam, meg Sirius halála miatt is, bár ott csak Harry reakciója miatt.Dobby is majdnem megríkatott. Mégis Fred halálát tartom a legszomorúbbnak, mivel George egész életére hatással volt, pl nem tudott többé patrónust megidézni. Ezt tartom a legkegyetlenebbnek az egész történetben, Jo bárki mást kinyírhatott volna, miért kellett egy ikerpárt szétszakítani.

Az a tény is szomorú, hogy a Tekergők együtt nőttek fel, de külön-külön haltak meg.

Meg hogy, ha James 5./6. évében lett kviddics kapitány, több ideig volt az, mint apa.


Imádtam, amikor Harry szemtelen,és úgy sajnálom, hogy ezeket kihagyták a filmből ( Nem kell, hogy uramnak szólítson professzor )


Nos, én nem tervezem, hogy az egész HP-t valaha is elfelejtsem :)


A legnagyobb bölcsesség pedig szerintem nem volt megfogalmazva, de ott van : a tolerancia. Rengetegen kitaszítottak, (például Hagrid, vagy Remus) pedig látjuk rajtuk hogy jóm emberek

2015. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 PrizLili16 válasza:
Nekem az összes kérdésre a válaszom az amikor a nyolcadik film végén , a csata előtt Fred és George beszélgetnek , próbálják még ezt is elviccelni utoljára
2018. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sirius és Lupin halálakkor(Lupin-fan vagyok:$),de az is megható,amikor Dumbledor meghal..Még az is,amikor Draco lefegyverezi és az a pár beszéd köztük.A tiltott rengetegbeli jelenet is megható vagy Piton emlékei.:)
2020. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Daddyke22 válasza:
Dumbledore halála a legszomorúbb, főleg hogy előtte azt a tűzvihar varázslatot is csinálja és az is:D
2021. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!