Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elváltak! Mikor volt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak! Mikor volt az a pont amikor biztosra éreztétek, ki mertétek jelenteni, hogy megérett a kapcsolat a válásra?

Figyelt kérdés

Iszonyúan szenvedek ,van két közös gyerek és nem tudom elszánni magam,viszont teljesen kihült a házasságunk ,két idegen lettünk egymásnak,közöny a legjobb szó amit egymás iránt érzünk.

Nagyon sokat próbáltam javítani a helyzeten ,úgy érzem,hogy erőn felül küzdöttem ,borzasztó rossz természetű a férjem ,nincs felelősségtudata ,sokszor beszélt velem cinikusan ,jellemzőek nála a hosszú munkanélküli időszakok amikor beletörődik,hogy nincsen munkalehetőség és el sem vállal olyasmit ami szerinte nem fizet elég jól.


Ma egy kedves ismerős a szemembe mondta ,hogy jótanácsként mondja ,hogy ahogy hazaérek mondjam a férjemnek,hogy ennyi volt ,mert szerinte nem érdemel meg engem a férjem ,aki egy felelőtlen ,igénytelen férfi,szerinte én nagyon korrekt ,megbízható és sajnos hiszékeny és naív ,túlzottan jószívű vagyok és ezért meri megcsinálni a férjem ahogy viselkedik velem .


2013. máj. 21. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megerősítésért jöttél, akkor: válj el!

Hány évesek a gyerekek? Neked van munkád? Van hova mennetek?

2013. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gyerekek 3 és 7 évesek ,nekem mindig is volt és most is van munkahelyem ,hosszú évek óta dolgozom ugyanott,a ház amiben élünk az enyém .
2013. máj. 21. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így mond el neki és add be a válást. Sajnálom ami veled történt. Nem hiszem, hogy meg fog változni.
2013. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó helyzetben vagy, nem is értem miért tűrted ezt ennyi ideig. Neked és a gyerekeknek is jobb lesz, meglátod milyen felszabadulttá válsz, mennyire más lesz minden! Hajrá, sok sikert!
2013. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez már az a pont, amikor válni kéne szerintem, bár az is függ, hogy állnának a gyerekek a dologhoz, mennyire ragaszkodnak az apukához. Én kétszer váltam, de mindig a megcsalás tudomásomra jutása volt az a pont.
2013. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válj el. Viszont azt nem értem, ha semmirekellő a férjed, miért vállaltatok 2 gyereket? Nem bántásból kérdezem, de tényleg érdekel.
2013. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!