Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy békén hagyjon?

Mit tegyek, hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Egy fiú bejelölt facebookon, és én hülye vissza is jelöltem neki. Azóta minden nap rám ír, és beszélgetni akar, meg kérdezgeti , hogy mi volt ma meg ilyenek...De én nem szeretnék vele kapcsolatot fenntartani, és tudom , hogy idegeneknek nem szabad visszajelölni...mostmár én is rájöttem. De hogy tudnám lerázni? Hogyha meg letiltom félek,hogy zaklatni fog..vagy nem tudom.Mit tegyek?
2015. márc. 4. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
írd neki: GTFO
2015. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
facebook főmenü fönt a kicsi lakat mellet van egy nyíl ami lefelé mutat.Azt megnyitod ott kiad egy sávot oldal létrehozás stb válaszd beállítások menüt.Ott lesz egy piros tábla tiltás néven beírod a zaklató nevét és letiltod.
2015. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig megkérdezem, ha nem ismerős az, aki bejelöl, hogy ugyan már honnan ismerhetjük egymást. Volt, aki csak összekevert valaki mással, volt, aki ismerkedni akart, volt, aki üzletelni. De nem jelölgetek vissza másokat teljesen ismeretlenül.

Ha nem ismer személyesen, nyugodtan letilthatod, nem fog zaklatni. Nem kapod meg az üzeneteit sem akkor.

2015. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lenne, ha blokkolnád a p*csába a kontaktot?!
2015. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!