Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Tiszta ideg vagyok, irogat egy gyerek és nem tudom mit tegyek. Jogos a félelmem? Hogyan győzzem le?

Anyumék elváltak amikor 7 éves voltam, apám egy részeg alkoholista volt akivel nagyon negatív élményeim vannak. Nagyon félek, hogy ezzel a sráccal nem-e lesz ugyan így, mi lesz ha nekem kell majd mindent csinánom és ő nem fog semmiben segíteni. De a legnagyobb problémám anyumnak hogyan mondjam meg, hogy írogat nekem ez a srác és találkozni akar. Tiszta ideg vagyok még a gyomrom is fáj, nagyon félek főleg az anyumnak való elmondása végett. Mit tegyek???

2015. márc. 5. 10:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Attól is félek nagyon, hogy nem-e csak egy gyors etye-petyére vágyik majd eldob mint a szemetet ( rokonok közt sok lány járt már így meg)

# 1/16Időpont 2015. márc. 5. 11:00 Privát üzenet
Mennyi idős vagy?

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2015. márc. 5. 11:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

19 vagyok

# 3/16Időpont 2015. márc. 5. 11:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja és még soha nem volt pasim és szűz vagyok.

# 4/16Időpont 2015. márc. 5. 11:02 Privát üzenet
Tanulj meg mindenek előtt gondolkodni, illetve írni és kommunikálni. De az elsőből következik a többi, úgyhogy felesleges ragozni.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2015. márc. 5. 11:02 Privát üzenet

Neked nem is lesz pasid.

Te dilis vagy nem "tiszta ideg"

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2015. márc. 5. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbálj meg te felnőlni napi szintű stersszbe, frusztrációba egy apával mint ez és ne legyen így benned félelem és szorongás. Gyerekkori trauma nagyon sok mindent képes kihozni az emberből.

# 7/16Időpont 2015. márc. 5. 11:13 Privát üzenet

én megértem a kérdező félelmeit.

de nem kell semmit se elkapkodni,találkozz vele,beszélgessetek.minél többet.a többi majd elválik.

azt azért tartsd észben,hogy nem minden pasi olyan mint mondjuk apud.

elmondani miért félsz? milyen a kapcsolatod anyuddal?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont 2015. márc. 5. 11:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó vele a kapcsolatom, csak tartok tőle, hogy mit fog monddani mivel gyerekesnek tart engem és előre tudom, hogy mit fog mondani ( Először komolyodjak meg aztán kezdjek párkapcsolatba)

# 9/16Időpont 2015. márc. 5. 11:36 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Ha lesz időm megsajnállak.

Ugyan így nőttem fel, hasonló szituban.

Attól még nem mindenki ilyen, és ha csak a multon agyalsz sosem viszed semmire az életben!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont 2015. márc. 5. 11:36 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülés utáni depresszió kijöhet akár a második vagy esetleg a harmadik gyerek után?
Van egy 10 hónapos lányom, de azt akarja, hogy állandóan cipeljem. Ha belerakom a járókába, kompba, babakocsiba, hisztizik, rugdos, meg tépi a hajamat. Hogy lehet erről...
Tourette szindromás vagyok?
Túlaggódom? Jövő héten az Állatkertbe megy a lányom az ovival. Tiszta ideg vagyok, hogy el fog veszni.25 gyerek megy 4 pedagógussal, a lányom 6 éves lesz. Elég 4 ember 25...
Mit csinAljak ha anya nem engedi meg hogy számítógépezzek?
Mihez kezdjek, hogy minden olyan legyen, mint régen és elmenjen innen ez a lány? (Többi lent! ) 16/L

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!