Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tiszta ideg vagyok, irogat...

Tiszta ideg vagyok, irogat egy gyerek és nem tudom mit tegyek. Jogos a félelmem? Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
Anyumék elváltak amikor 7 éves voltam, apám egy részeg alkoholista volt akivel nagyon negatív élményeim vannak. Nagyon félek, hogy ezzel a sráccal nem-e lesz ugyan így, mi lesz ha nekem kell majd mindent csinánom és ő nem fog semmiben segíteni. De a legnagyobb problémám anyumnak hogyan mondjam meg, hogy írogat nekem ez a srác és találkozni akar. Tiszta ideg vagyok még a gyomrom is fáj, nagyon félek főleg az anyumnak való elmondása végett. Mit tegyek???
2015. márc. 5. 10:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
Attól, hogy találkozni akar veled még nem lehet belőle semmi baj szerintem. Ha szoktok írni, akkor biztos tudod hogy kb milyen személyiségű. Nem kell félni, egy egyszeri találkozáson nem fog semmit csinálni, és ha rendes fiú akkor a továbbikon sem amég te nem szeretnéd
2015. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

"Jó vele a kapcsolatom, csak tartok tőle, hogy mit fog monddani mivel gyerekesnek tart engem és előre tudom, hogy mit fog mondani ( Először komolyodjak meg aztán kezdjek párkapcsolatba)"


Egy nagy ellentmondás, amit írsz, vagy fogalmad sincs, mit jelent a "jó kapcsolat". Elsösorban bizalmat. Már eleve az, hogy el merjed e neki mondani, ahelyett, hogy ez természetes lenne. Nem beszélve anyád feltételezhető előítéleteiről veled szemben.

"Jó kapcsolat" ^ mosolyogtam.


Magadban tegyél rendet, az írásod alapján neurotikus vagy. Javaslom szakember segítségét. Abszolút baráti tanácsként írom.

2015. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Járok szakemberhez ezzel. Már sokat javult azóta. Most már megnyugodtam, sajnos reggel nem indult jól a napom egy idegen miatt aki hajnalba kopogott az ajtón. Azóta már sokkal jobban vagyok és elment rólam az idegesség.
2015. márc. 5. 12:00
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, tetejébe még jó bunkó válaszokat is kapsz ide, nem elég az alapproblémád.

Gondolom azért vagy ideges, mert van rá esély, hogy az írogató emberke is hasonló lehet, akit kerülnél.

Beszélj nyugodtan anyukádnak, főleg, hogy már 19 éves vagy, segíteni fog Neked.

Beszéld meg valakivel mindenképp, amiket most idáig leírtál, sajnos kevés.

2015. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#10 Rendben, sggfej. Így nőttél fel, még sem vagy képes segíteni a kérdezőnek. Nem értem, miért van az, hogy akinek nem ilyen szar, van annyi emberség és segítőkészség benne, hogy nem szarja le, erre te (ti) meg lefitymálod, mondván "nekem is szar volt, szavad sem lehet".


A 12-essel egyetértek. Nem jó kapcsolat az, ahol nem természetesen jönnek a dolgok és tartasz a másiktól. Neked nem kéne félned egy baráttól (havertól). Próbáld megismerni még ennél is jobban.

Anyádnak meg nem kell elmondani, nem az ő élete.

2015. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
#14 Többet ér egy bunkó ám őszinte válasz, mint a te közhelyes képmutatásod.
2015. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!