Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túlaggódom? Jövő héten az...

Túlaggódom? Jövő héten az Állatkertbe megy a lányom az ovival. Tiszta ideg vagyok, hogy el fog veszni.25 gyerek megy 4 pedagógussal, a lányom 6 éves lesz. Elég 4 ember 25 gyerekre (3 évesek is vannak)?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom minden évben visznek gyerekeket, s még egy sem veszett el!

Túl kell ezen lépni, mert akkor soha sehová sem engeded/mehet el.

E is aggódom nem- történik valami a busszal, útközben nem-rohan beléjúk valaki..., de ez ha mellettem van is megeshet.

Engem kis koromban Apu vesztett el, ott csak egy felnőtt vigyázott egy gyerekre... 5 éves voltam, kertem segítséget egy idegentől aki segített megtalálni Aput...

Egy tipp, vegyél neki egy Iphonet, tedd a kabátjába, hátizsákjába, azon van nyomkövető, látod majd mikor hol van:)

2014. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondd el neki, mit tegyen, ha ne adj' ég elveszne - bár ez csak a te fejedben van -, feltéve, ha tudod, mit kell(ene) tennie.
2014. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi, a buszbaleset eddig nem jutott eszembe...

Kap karszalagot, és remélem a legjobbakat.

Csak én vagyok ilyen pánikolós?

2014. máj. 15. 15:57
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, azt mindig beszéljük, hogy mi van, ha elveszik.
2014. máj. 15. 15:58
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne nyomkövetőzd, mert később azt fogja hinni, hogy nem bízol benne, ezért akarsz tudni minden lépéséről. Ne aggódj, nem fog elveszni, az óvodák (nálunk) minden évben elviszik őket kirándulni, és még senkit se hagytak ott. Nyugi nem lesz semmi baj :)
2014. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez még ésszerű aggodalom ilyen korú gyereknél.


Ha tudja hogy mit cisnáljon ha elveszik, az a legfontosabb, de a karszalag is jó ötlet.

Ha van, szalag helyett adhatsz neki egy occsó mobilt is - zseniális dolog a technológia.

2014. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak te vagy ilyen pánikolós, hanem többek közt az én drága feleségem is. Te legalább tanácsot kérsz, de őneki semmit sem lehet megmagyarázni.
2014. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

A mi oviscsoportunk Badacsonyba megy kirándulni. Fonyódig vonattal, onnan át hajóval, visszafelé ugyanígy.

Mivel sem én, se ma férjem nem tud elmenni, így mondtam az óvónéninek, hogy sajnos ez most nem jön össze, nem megyünk. Mondta, hogy ha gondolom, engedjem el egyedül a gyereket. Inkább nem. Majd inkább elmegyünk egyszer családostól.

2014. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha csak elvész az állatkertben, akkor sztem mind az állatkert mind az óvónő tudja mit kell tenni. Nyugi nem lesz baj. Minden állatkertezéskor elhagyom a fiam percenként 20*-mindig hazajön velem...

Ha tudja a nevét, akkor tudják az ott dolgozók mivel csitítsák, hogy meg tudja mondani- szerintem évente több csatangolóval is akad dolguk, relax

2014. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógusként is felkészítem a gyerekeket az esetleges elcsàmborgásra. Adatokat átismételjük kirándulás előtt. Arra is felhívom mindig a figyelmüket, ha mégis elvesznének, akkor gyerekes anyukáhozenjenek segítséget kérni. Ettől függetlenül még nem hagytam el gyereket.
2014. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!