Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mi a teendő ilyenkor?...

Vajon mi a teendő ilyenkor? Kiegészítésben a történet.

Figyelt kérdés

Családom anyagi gondokkal küzd. Alkoholista faterom közös megegyezéssel eljött korábbi munkahelyéről(továbbira is kapja/kapta a fizetését úgy, hogy nem dolgozott semmit)[az alkoholnak nem volt köze hozzá], és ez a határidő lassan, áprilisban lejár. Ha nem talál addigra munkát, nem tudjuk fizetni a 180ezres hiteleket, illetve édesanyám pénze arra nem elég(ő is dolgozik)Fater 50 év fölött jár, jogi pályán dolgozott a "kormánynak", sajnos elég rosszak az esélyei olyan új munkahelyet találni, ahol megkeresné azt az összeget amiből fenn tudná tartani a családot. Én Egyetemre járok, mellette melózom, de az a pénz messze nem elég ahhoz.(havi 30-50ezer)


Fater sajnos a piába önti bánatát, ráadásul makacs és tapló is. Nem tudom mit csináljak.


Bármilyen ötletet,tanácsot szívesen fogadok!



2015. márc. 5. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
vegyél fel hitelt, ha kijárod a sulit akkor majd törleszted apádal meg semmit nem fogsz tudni kezdeni szerintem hacsak fejbe nem kolintjátom beszélitek meg vele a gondját
2015. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!