Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő akkor ha kiapadhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor ha kiapadhatatlanul szeretem a barátnőmet, de ő nem szeret már engem? Furcsa történet. .

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy nem tudja, hogy szeret-e engem vagy sem. Érzem, és sejtem, hogy már csak megszokásból van velem, és nem akar tőlem semmit sem. Már hónapok óta nem voltunk együtt, hónapok óta kimaradtak a dolgok. Nem alszunk alszunk együtt, nem is akar, ha úgy adódik a helyzet, hogy együtt legyünk vagy, hogy együtt aludjunk kitalál valami okot és lefújja.


Azt hiszem, hogy erősen kötődik hozzám, de nem szerelemmel, hanem csak szimplán megszokásból.



23 évesek vagyunk és 7 hónapja vagyunk "együtt".


mit lehetne tenni?

lehet még valamit tenni ez ügyben?


mit célszerű ilyenkor, ilyen helyzetben cselekedni?


2014. okt. 12. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakits... Bocsi de ez igy nem mukodo kepes kapcsolat. Vagy kerdezd meg tole nyiltan
2014. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet tul sok vagy neki, az odaado szereteted miatt meg még papucs is.. Ez elbizonytalanitja a nőket, vsn, hogy egyenesen megöli az érzéseit
2014. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!