Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit üzennétek az alacsony...

Mit üzennétek az alacsony embereknek, hogy ne legyen bennük kisebbségi komplexus?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 14:12
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
3%
Köszönöm, erre voltam kíváncsi! Semmi kézzelfogható előnyt, vagy lehetőséget képtelen vagy felhozni, csak benyögtél egy sablonszöveget. Nyálas rizsa semmi több.
2015. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
79%

#21 - Te ennyit vettél le és ennyi is leszel.


Hisztis gyerekként vergődsz, mint akinek az élet bármit is a hátsója alá kell tolnia. Nézz szét a világban és lásd meg azt, ahol valódi problémák vannak : éhség, betegség, erőszak - komolyan azt gondolod, hogy létjogosultsága van a te kicsinyes problémádnak ? Igen, valóban ezt gondolod, mert fogalmad sincs az életről. Azt hiszed a te gondodnál áll meg a világ, pedig valójában egy porszem vagy az egész bánatoddal együtt. Ezen a világon a magadfajta emberek azok, akik csak testileg vagytok itt, de valójában fogalmatok sincs semmiről, az eszetek a saját őrlődésetekbe merül ki pusztán, de ezenkívül semmit nem tudtok.


Tudod, én világéletemben minden kritikát felhasználtam. Amikor majd az élet rákényszerít arra, hogy a saját lábadra állj, kiverd a hülyeséget a fejedből és használd az eszedet, akkor majd te is másképp fogsz tekinteni a kritikára.

2015. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
3%
Ó taníts bölcs vezér! Hangzatos okosságok puffogtatása és közhelyek átfogalmazása marhára megy, azt látom. Ez a mostani hozzászólásod se volt semmi több, csak a tipikus, de Afrikában éheznek duma.
2015. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
71%

64 %-os, ugyan miért vagy ennyire frusztrált kis hisztigép? Elküldött egy pici lány melegebb éghajlatra, vagy te magad vagy egy komplexusos törpe? Mindegy, ígyis-úgyis csak magadat teszed nevetségessé.


ON

Én alacsony lányként nem üzennék semmit, nem rosszabb alacsonynak lenni, mint magasnak.

2015. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Én is alacsony vagyok eléggé. Régen nekem is volt egy is komplexusom , általánosba piszkáltak is emiatt.. Mára már rég elfogadtam. El kell fogadni. Vannak nagyon jó barátaim akik elfogadnak, így szeretnek. Párom most jelenleg nincs de tudom, hogy megtalálom az igazit aki elfogad így


22/L

2015. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
8%
A kis emberek nagyon tudnak kiabálni, és nem tudnak csendbe beszélni...
2015. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Szerintem is teljesen mindegy a magasság.. Én például elég nagy cula lettem, elég rövid idő alatt, aminek ugye keményen meg volt a következménye, mert tömegben nem tudtam utolérni magam, és elég keményen csúfoltak, bántottak emiatt a suliban. A rokonok is csak nevettek rajtam, viccet csináltak belőlem úgy, mintha ott se lennék.. Csak kemény edzéssel tudtam ebből kimászni, de az önbizalmam valahogy nem állt helyre azóta sem. Mindig is irigyeltem az alacsonyabb embereket ilyen téren. Szerintem az sokkal elfogadottabb, mint egy ilyen 190 centis állat aki kilóg a sorból.. Azért azt hozzátenném, hogy lassan ugyan, de kezdek megbarátkozni a helyzettel. És semmi bajom az alacsony emberekkel, de a sok bántást csak komplexusra tudnám vissza vezetni. Az még elég fura, h mióta van kiállásom, mindenki barátkozni akar..szánalmas. Ennyit az emberekről...
2015. márc. 12. 19:15
 28/43 anonim ***** válasza:

" Komolyan érdekel, hogy hogyan lehet a mindennapi életben és főleg a társkeresésben előnyt kovácsolni az alacsony testmagasságból!"


Magas IQ-val!

2015. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
4%

"Magas IQ-val!"


Egyrészt 130 az IQ-m. Másrészt ez nem Westeros. Az alacsonyság bizonyos sportokat, kerékpár, lovaglás stb. leszámítva egy abszolút negatív tulajdonság férfiként. Párválasztásban is iszonyatos hátrány.


Konkrét példát mondj, ahol előnyösebb mondjuk 160-175 centi magasnak lenni, mint az álom 180-190-nek. Vagy példát kérek arra, hogy az intelligencia használatával előnyt lehet kovácsolni az alacsony termetből. És felejtsük el Tyrion Lannistert, akinek megjegyzem szintén iszonyatos hátrány a magassága és a külseje, és rányomja a bélyegét az egész életére.


Ez a magas IQ megjegyzés így önmagában abszolút nem hiteles.

2015. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

" Ez a magas IQ megjegyzés így önmagában abszolút nem hiteles. " - Ez így van, főleg nem tőled.


Ami után kijelented, hogy adott IQ-val rendelkezel, amely a felső tartományt képezi, még képes vagy sokadik alkalommal is segítséget kérni ahhoz, hogy miként lehet felhasználni az intelligenciát az életben.

Az intelligencia alaplépése az, hogy valaki rendelkezzen vele.

Az IQ-szinted amúgy nem az egyetlen, ami számít az életben. Az EQ-ról és az SQ-ról olvass.

Különben egy racionális személy tudja azt, hogy megváltoztathatatlan dolgokon nem érdemes rágódni, mivel az idő- és energiapazarlás. Sosem fogsz nagyobbra nőni pont úgy, ahogyan a hajad sem lesz természetéből eredően más színű. Lehet ezen tépelődni, vagy lehet vele élni és felismerni az előnyeit, illetve a hátrányait. Itt nem is maga a fizikai adottságról van szó, hanem a karakterről : ha egy ember életképtelen, akkor mindig az elégedetlenségén fog lovagolni, míg ellenkező esetben foggal-körömmel fog küzdeni azért, hogy érvényesüljön.

2015. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!