Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit üzennétek az alacsony...

Mit üzennétek az alacsony embereknek, hogy ne legyen bennük kisebbségi komplexus?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 14:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
Azzal pontosan tisztában vagyok, hogy miként lehet az intelligenciát felhasználni, kivel az az egyetlen dolog, amivel a drága természet nem volt velem szűkmarkú, nem ez volt a kérdés. Azt állítottátok, hogy intelligencia segítségével előnyt lehet kovácsolni az alacsony termetből, ez való igaz, bizonyos extrém esetekben lovaglás, bizonyos sportok és a női nem esetében és itt meg is álltunk. Ezen kívül marad az önirónia, ami nem előnyt kovácsol csak elnyom egy testi hátrányt, és vannak a tipikus liberális számomra gusztustalan módszerek, amikor hátrányos megkülönböztetésre hivatkozva igyekszik valaki előnyt szerezni, lásd azért nem alkalmazott, mert meleg, siket stb. vagyok fel fogom jelenteni. Én ezeket a lehetőségeket tudtam elképzelni. EQ-ról eddig szó sem volt, de ti váltig állítottátok, hogy az alacsonyságból előnyt lehet csinálni, de azt egyikőtök se tudta megmondani, hogy hogyan. Szerintem ti sem tudjátok. A fogadd el önmagad dolog, meg olyan, hogy én elfogadhatom magam, ha a világ nem fogad el engem, akkor cseszhetem már bocsánat.
2015. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem is feltétlen elönyt lehet kovácsolni az alacsonyságból (habár ezt sem tartom kizártnak), de semmiképpen nem hátrány.

Márcsak azért sem, mert a nök többsége nem 180 magas, és egy 160 körüli nö igen hülyén mutatna egy 180-190-es férfi mellett. A legtöbb ilyen magasságú nö olyan férfit képzel el magának, aki 170 körül van.

Viszont az ismeretségi kötömben több olyan párt is ismerek, ahol a nö magasabb a férfinél, és "ennek ellenére" igen jól megvannak egymással már hosszabb ideje.


És mielött belekötsz: NEM anyagi okokból vannak a férfivel, NEM azért, mert nem találtak volna más valakit, hanem mert az a férfi az, akivel jól megértik egymást!!!!

2015. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
95%

Csak azért, mert realista szemmel a dolgoknak van egy negatív oldala, az nem jelenti azt, hogy minden esélytelen.

Alacsonynak lenni hátrány sok szempontból. Mindig lesznek bizonyos fájdalmak, például a modellügynökség és a profi színészkarrier bukta egy életre, de ezeken a dolgokon túl kell gondolkozni. Nem arra kell gondolni, hogy mi az, amit soha nem fogsz tudni megtenni, hanem mi az, amit meg tudsz tenni. Számít egy sebész orvosnál a magasság ? Számít egy cég igazgatójánál a magasság ? Számít egy profi fotósnál ? Egy szobrásznál ? Egy tudósnál ?


Az a bökkenő inkább, hogy sokak nem erre gondolnak; az már nem számít, hogy emberként mivé tudnak válni és mit tudnak letenni az asztalra, mit tudnak tenni a világban, hanem az, hogy amikor bemennek egy szórakozóhelyre például, akkor hány nő tudja felkapni a fejét értük. Csakhogy a nők tiszteletét és érdeklődését kilehet vívni úgyis, ha az ember kamatoztatja azt, ami a fejében van, de hát ez már sokkal nehezebb feladat, mint az, hogy 185 centisnek szülessen valaki és akkor meglegyen a nő és minden ellegyen intézve erőfeszítés és egyáltalán minden nélkül.


Erről van szó, ezt látom ennél a kérdésnél, hogy a probléma pusztán az, hogy miért nem jön minden magától, miért nincs meg adott fizikai adottság már születéstől kezdve, hogy aztán ne legyen több tennivaló az életben és csak hátradőlve várjuk az élvezeteket.

Ha valakinek csak idáig jut el a fantáziája és egyáltalán az ambíciója, akkor megtudom érteni, hogy miért nem fogja soha megérteni azt, hogy mások hogyan alakítják az életüket, hiszen senki nem mondta azt, hogy a világra úgy születünk, hogy bármi is kijárna. Vannak bizony dolgok, amikhez verejtékezni kell és aki erre nem képes, annak marad az irigység, a harag, a keserűség és minden más, amit végtére is az ember maga választ.

2015. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Valakiben nem attól fog szerintem elmúlni a kisebbségi komplexus, hogy mi itt vigasztaljuk. Én is ezt tudom, nem magamtól találtam ki, ez a 180-190cm minimum magasság, és én a 178-al, még az alját sem érem el, hisz a 180 az nem a jó, hanem olyan hát talán elmegy nem annyira rossz kategória. Farokméretben is 20/5 a minimum, csak van akinek elvárás a magasság, és a farokméret, van aki meg lejjebb adja, de azért jobban örülne a nagyobbnak, de szereti a tagot, vagy a pénzét, és beéri vele látszólag, vagy igaziból is. Szerintem magasságban a 165, farokba 16/3 a nagyon elnézők szerinti nagyon kis méret. Kivételek nincsenek, csak valamiért megelégszenek vele, de nem azért, mert nagyobbal nem lenne jobb, ha nem szeretné a kisebbet, ami miatt nem foglalkozik mással.
2015. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

előző:


most hogy jött ide a farok méret?

2015. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az alacsonyság főképp a csajozásba számíthat, vagy talán abban eshet rosszabbul. Na nem mintha eszembejutna olyan aki alacsony, és nem egoista bunkó paraszt amúgy, aki egyik csajt dobálja a másik után, szóval én az alacsonyabb, de normálisakra gondoltam, náluk számít a magasság, de lehet náluk se, mert csak az számít, hogy egoista, bunkó paraszt legyen valaki, de azért, egy magasabb bunkó jobban bejön a lányoknak. :D
2015. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Napóleon is alacsony volt :)
2015. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Elárulom, a farokméret egyedül kamera előtt ér valamit. Meg persze hasonló kategóriás kapcsolatokban. Te döntöd el, kikkel kezdesz...


"Konkrét példát mondj, ahol előnyösebb mondjuk 160-175 centi magasnak lenni"

Jól fizetett hegesztőt alig látni magasat, alacsonyat viszont rengeteget. Mitől lehet? Hát persze, könnyebben odafér dolgokhoz, nehezebben fájdul meg mindene a kitekert elhelyezkedésektől, úgy mászik a magasban, mint a macska, és finomabb munkára képes, gyakorlatilag enyhe nagyításban dolgozik egy magashoz képest. Mellé általában gyors.


Van azért néhány más szakma, ahol ezez külön-külön is óriási előnynek számítanak.


A párválasztásban pedig tényleg nem a külső dönt, hanem hogy mennyire lehet kijönni veled, mennyire vagy megbízható, mennyire vagy megértő és kompromisszumkész, és mennyire viszed előre a dolgaidat úgy általában. Meg hogy hogy állsz a gyerekekhez. Amelyik lánynak teljesen más dolgok számítanak, azt még szánni is kár, olyan messze van még önmagától is.

2015. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Hasonló kategória arról szól, hogy akik élvezetet keresnek. Azoknak számít a méret. Nyilván nem arról beszéltem, hogy munkába számít-e, hogy lehet-e kisfarkú postás... De ha azoknak, akik élvezetet keresnek, fontos a farok méret, akkor azoknak is, akik nem tesznek fel szexhirdetést.
2015. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fontos valakinek egyébként, de még neki se elengedhetetlen, hacsak nem beszéli be nagyon magának, hogy márpedig neki csakis a kulárékolbász méret a megfelelő. Többnyire kábé annyira fontos, mint férfinak a nagy mell. Elég sokan gond nélkül el tudnak fogadni egy pontosan nulla mellméretű nőt, ha ki lehet vele jönni és persze nőies.
2015. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!