Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez nem óriási bunkóság?

Ez nem óriási bunkóság?

Figyelt kérdés

Én veszem a fáradtságot és legjobb tudásomat bevetve válaszolok itt az oldalon, sőt még utána is olvasok, hogy nehogy félrevezessem az illetőt.

Erre nagyon sokan még annyit se rebegnek, hogy fapapucs, nemhogy köszönöm!


2015. márc. 14. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Üdv a GYK-n itt ez a szokás sajna. Ezen ne akadj ki.
2015. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb ember szemtől szemben sem köszöni meg, itt arctalanul pedig főleg nem. Ettől nem te leszel kevesebb.
2015. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez bevett, igen sok a bunkó, de azt képzelik ez a normális.
2015. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

szívesen segítek és osztom meg másokkal, amim van, de így lassan elmegy tőle a kedvem

sajnálom, hogy a válaszolók is hozzám hasonlóan látják ezt a dolgot, de mindenesetre jó, hogy írtatok, köszönöm

2015. márc. 14. 19:51
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjad már ezt a mártírkodást. Azért lógsz itt az oldalon, mert nincs jobb dolgod, unatkozo, nem pedig azért, mert irgalmas azamaritánusként te önzetlenül segíteni akarsz. Ha annyira jót akarsz cselekedni, akkor húzzál el önkénteskedni egy állatmenhelyre, vagy idősek otthonába, amelyiket szívesebben csinálod. De hadd ne köszönjék már meg neked, hogy itt lógsz, amikor nincs programod.
2015. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"szívesen segítek és osztom meg másokkal, amim van, de így lassan elmegy tőle a kedvem"

Ez lehet a baj. Ne várj érte semmit, köszönetet sem, ha ezt nem tudod megemészteni, akkor ne válaszolj. Nekem sem kellemes, ha valamibe időt és energiát fektetek, és még csak egy "köszi"-t sem vetnek oda, de általában erre számítok. Ha mégis megköszönik, akkor csoda történt. Nekem inkább az szúrja a szememet, hogy nem a válasz hasznosságát, hanem a népszerűségét pontozzák, és ez alapján kapok százalékot. Aztán ha emiatt alacsony a százalékom, nehezen hisznek nekem, akkor is, ha a jó választ mondom.

2015. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
minden ember csakis a saját jellemének megfelelően képes nyilatkozni, utolsó válaszoló
2015. márc. 14. 20:12
 8/16 A kérdező kommentje:
az 5. válaszolónak szántam az előző válaszom
2015. márc. 14. 20:14
 9/16 A kérdező kommentje:

látod 6., te is azt írod, hogy rosszul esik, ha valaki nem köszöni meg azt, amit érte tettél és ezzel még nagyon sokan ugyanígy vannak

bár abban igazad lehet, hogy manapság csodaszámba megy, ha valaki megteszi

2015. márc. 14. 20:18
 10/16 anonim ***** válasza:
5-ös egy igazi bunkó vagy grat, hogy ki hova húzzon nem rád tartozik, ha nem tanítottak meg, hogy ha kérdezel, segítséget kérsz az a legkevesebb h megköszönd, akkor a legalap normákkal sem vagy tisztába.
2015. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!