Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ebből kiút? Mit tehetnék?

Van ebből kiút? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
26 éves Lány vagyok! 20 évesen megismertem egy nálam 15 évvel idősebb férfit (anno a főnököm volt), akibe szerelmes lettem, de nagyon hamar szakítottam, mert nem lépett semmit az érdekünkben, maradt az ex felesége mellett! Nagyon jó barátok maradtunk, majd később el is vált, és immár 6 éve a barátságunk még mindig nagyon jó, de minden nap (a szakításunk óta) egyre szerelmesebb belém! Én már nem akarok tőle semmit, és ezt feketén fehéren el is mondtam neki! 2 éve munkanélküli voltam, és felajánlotta, hogy dolgozzak nála.Elfogadtam.De ez azt jelenti, hogy végülis be vagyok jelentve, fizut nem kapok külön, de mindent megad, amire szükségem van. Nem volt párkapcsolatom, így összeköltöztünk, mint barátok, nyílván az anyagiak miatt! De nem tudok innen elszakadni, nincs elég pénzem saját albérletre, nem tudok továbbtanulni, nem tudom mihez kezdjek egyedül! Ismerkedni nem tudok, mert nem enged, megőrül a féltékenységtől. Se párom nem lesz így, se normális munkám! Mit csináljak? Kérlek normális válaszokat írjatok, mert ezt senkivel nem tudom megbeszélni, és tényleg segítségre lenne szükségem! Köszönöm
2011. jún. 20. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szüleid?

nagyon sürgősen keress munkát, hogy onnan eljöhess.

2011. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szüleimet messze vannak tőlem! És az Ő helyzetük sem fényes! Érettségivel nem tudok jól fizető munkát találni :(
2011. jún. 20. 10:31
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

jólfizető? Figyelj ha én a helyedben lennék,én a híd alá is menekülnék onnan.

Úgy érzem, te igazából jól elvagy mint kitartott,mert különben elmennél a tescoba árut pakolni, csakhogy elszabadulj.

Döntsd el, hogy mit akarsz.

2011. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Mindent egyszerre ne akarj: jól fizető állást és szabad, önálló életet. Majd szépen sorban, ha persze teszel érte!


Keress másik munkát, albérletet -akár más LÁNYOKkal összefogva-, tanulj. Egyelőre ez szerepeljen a középtávú programodban.

2011. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Jol be halozott a ven f.sz. Addig mig nem birt megkapni, addig egyre jobban "szerelmes" lett beled. Most hogy ott vagy, "barati alapon", terrorizal, stb. Mire fel? Allitolag nem vagytok parkapcsolatban. Kitorsz, elmesz munkat keresni, kiveszel egy szobat. Persze, ez mind nehez, eltartottsag utan. Mindent megkapsz tole, csak a szabadsagod, eletedet nem adja vissza. Lepj most.
2011. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
"Úgy érzem, te igazából jól elvagy mint kitartott" Nem, ez nem igaz! Csak annyira el vagyok keseredve, hogy mindent egyszerre és nagyon gyorsan szeretnék, ez igaz! Úgy érzem, mintha már mindenről lecsúsztam volna, és csak kapkodok minden után, mint egy bolond! Önéletrajzokat folyamatosan adok be munkahelyekre, de nincs nagy sikerem!
2011. jún. 20. 10:43
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj de ugy képzellek, mint Szandikát a való világból, csak náluk fordítva volt. Szerintem olyan nincs, hogy NEM TUDOK. Mindent lehet csak valóban akarni kell, valahol azért neked kényelmes ez a helyzet, mégha nem is úgy írtad le.
2011. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
tescoba pakolni bármikorelmehetsz. Az egyetemisták nagy része is ott dolgozik. az elég arra, hogy elköltözz. éstanulj valamit. nem tudom van-e valami végzettséged, de nem ártana szerezni valamit.
2011. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Érettségivel mehetsz a tescoba pénztárhoz, egyetemistaként szintén oda készülök nyárra, aztán go vissza kollégiumba...

Ha már itt tartunk, azt mondtad, érettségid van, ebből arra következtetek,hogy nem is próbálkoztál a felsőoktatásban, így adja magát a kérdés: miért nem tanulsz tovább? Még mindig nem késő. Kiválaszthatnál egy távoli egyetemet vagy főiskolát, kollégiumba bekerülhetsz (már, ahol nem szabnak korhatárt, és egyetemen általában nem szoktak), dolgozhatsz mellette akár diákmunkásként, így összeszedheted az alapokat egy saját életre.

Ha már van diplomád, az interneten is hirdetheted magad, jelentkezhetsz külföldi munkákra (csak megbízható forrásokra), ahol a szállásra sincs gondod. Ha más nem, fogod a motyód, vagy csak magad, és visszamész a szüleidhez. Ha nagyon szabadulni akarsz, ez is egy megoldás, ha nincsenek is fényes helyzetben, tőlük legalább tudnál ismerkedni, munka után járni... gondold végig, mi lenne a kisebbik rossz...

2011. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon drága az iskola, nem tudnám fizetni! Munka mellett csak akkor lehetne, ha tényleg jól fizető állásom van! De az nem lehetséges érettségivel!
2011. jún. 20. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!