Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van. Nem bírom én ezt...

Elegem van. Nem bírom én ezt már tovább. Nincs ebből kiút úgy érzem. Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ajj,azt se tudom hol kezdjem. A lényeg,hogy érdekes családban nőttem fel,nemtörődöm emberekkel stb. Mindig is voltak beilleszkedési problémáim már óvodás koromban. Akkor is kényszerbeteg voltam,nem mertem hozzáérni a játékokhoz,mert féltem hogy játékká válok meg ilyenek. Sose aludtam hajnali 1 előtt el,minden éjszaka bőgtem erre tisztán emlékszem arra viszont nem,hogy mi volt akkor a bajom. Amikor megkaptam az első telefonom akkor éreztem magam először biztonságban. Később picivel jobb lett,de a szorongások nem múltak el viszont volt pár szép évem általános suliban,sikereim voltak táncolni jártam külföldi versenyek stb. Aztán 5.es koromban meghíztam kidobtak az egyesületből,rossz osztályba kerültem mégjobban meghíztam kihasznált mindenki,folytonos rosszkedv társult a szorongások mellé. Nem szeretett a kutya se,de legalább nagyon jól tanultam,érdekelt a jövőm,le is tudtam adni néhány kilót,és megismerkedtem az első barátommal,aki azért önbizalmat adott. Bekerültem egy jó suliba,céljaim voltak hogy szép életem lesz,gazdag leszek,orvosnak fogok tanulni. Aztán valahogy megint minden egyre rosszabb lett,iszonyatos viták lett itthon el kellett szöknöm és pánikbeteg lettem,a jegyeim persze leromlottak, céltalanná vált az életem,csalódott voltam. Gyógyszerrel kezelnek azóta is,amitől aztán tényleg dagadt vagyok, 74kg vagyok a 156centimhez... már a 63 is nagyon sok volt. Be se jutottam az egyetemre,szakított velem a barátom. ( nem a súlyom miatt,hanem nem bírta hogy folyton rossz a kedvem,szerinte az ő kedvét is elrontom folyton) Most dolgozok, de már cigizek is stb. Kikezdett velem egy családos ember azt se tudom minek mentem ilyenbe bele.. Folyton félek és rossz a kedvem,akaraterőm már minuszba van,remény minuszba van,életkedvem - végtelen.. 19/L

2015. márc. 26. 10:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A leszavazott hetes kommentelő vagyok: (épp 53%oon áll a válaszom)

Azért az ilyen helyzeteknél az is nagy probléma, hogy a kérdező nem fogadja meg még a bunkók válaszát sem. Annyi a reakció: "Neked mibajod?" 1 percet sem gondolt bele abba, hogy talán igaza van. Nem az a lényeg hogy kinek van igaza, hanem az, hogy mindennemű emberi véleményt számításba kellene venni, ha már valakinek van annyi ereje hogy GYIK-en kérjen segítséget..


A negatívitást is hasznunkra kell fordítani, nem lehet elütni mint egy labdát. Az kb. pont ahhoz vezet, amiben a kérdező vergődik.

2015. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azért az sem mindegy, hogy a negatív választ milyen formában tálalod, esetleg sértő lehet. Az is volt.
2015. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk hogy a "bunkó" válaszoló beletrafált e a dolog közepébe, és a kérdező ezt nem képes elviselni. Ilyen témában elengedhetetlen a bunkó felszólalás, pár szép szóv és tanács csak fájdalomcsillapító a rákra.

Mivel a kérdező leírásában szerepelt egy kirívóan negatív dolog (házas férfival való kikezdés) így szabad út volt az agresszív kommenthez. És kellett is. Ha a kérdező csak annyit lát bele hogy " neked mi bajod van?" akkor írogathatja a naplóját a több éves problémáira, semmit nem fog vele elérni.

2015. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!