Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátom lemondta a randit...

A barátom lemondta a randit és még ő van megsértődve. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

távkapcsolatba kényszerültünk.

"A" városban lakok,ő "B"-be s megbeszéltük,hogy találkozunk "C"-ben,ami pont félúton van mindkettőnknek.


épp a buszra vártam,mikor írt egy sms-t,hogy neki mégsincs erre ideje.


sírok,és nincs is kedvem beszélni vele..nem ez az első eset,hogy nem tartja a szavát.


írt egy mérges emailt,hogy miért nem tudok vele megértő lenni és olyan dolgokat hoz fel,hogy bezzeg a múltkor is neki kellett utaznia,miért nem megyek most én.

egész héten erre a találkára vártam:( és tervezgettük,miket fogunk csinálni..eszébejuthatott volna hamarabb is,hogy nem ér rá.....-.-


2015. márc. 29. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Azért játssza a sértődöttet, mert bűntudatot akar okozni, érezd magad te hibásnak.

Abból amit leírtál neked van igazad, kivéve, ha nagy hisztit csaptál, vagy nyomós indoka volt a találkozó lemondására. De sms, meg e-mail, meg nincs ideje mégsem, hát ebből egyértelműen neked van igazad...

2015. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem csaptam hisztit.nincs is kedvem beszélni vele,csak megírtam,h megint csalódtam benne:(
2015. márc. 29. 13:38
 3/9 A kérdező kommentje:

az idnoka meg csak annyi volt,hogy elnézte a buszt,és 2órát kéne várnia a csatlakozásra.

hát én többször is vártam így..neki meg világvége..

2015. márc. 29. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtöknek sincs.

Te úgy állítod be, mintha hazudott volna, ehelyett valószínű, hogy csak közbe jött neki valami.

De ő neki sem kellene besértődnie, inkább bocsánatot kérnie, és máskor nem kellene felelőtlenül ígérgetnie.

Mondjuk az is kérdés, hogy hogyan állsz te hozzá, mit mondtál neki? Ha lehazugoztad, meg egyből besértődtél, akkor ne csodálkozz, ha ő is bepipult.

2015. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Megérdemlitek egymást. Te rögtön ilyen érzelmi zsarolós szvöeget tolsz be neki, őt meg láthatóan közel sem érdekled annyira, hogy ennyit emgtegyen érted.
2015. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Tavkapcsolatok soha nem mukodnek.
2015. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen genyó dolog volt tőle, mert te már kint álltál a busznál, amikor ő lemondta.

és ha szeret valaki akkor vár 2 órát ha ez kell hozzá, hogy találkozzatok.

ezzel nem azt mondom, hogy nem szeret, mert ennyi infóból nehéz megmondani.

azt tudom tanácsolni, hogy ne veszekedj vele, épp elég baj ha hetente tudtok csak találkozni. ha a többi napot veszekedéssel töltitek, akkor előbb utóbb nem fogjátok várni már a találkozókat.

ja és ez elég szar kifogás, hogy múltkor is neki kellett utaznia. ha ennyire megterhelő neki, aki miért fog bele távkapcsolatba?


nálunk én is A városban lakok, ő B-ben, és néha mi is a C városban vagyunk, de leginkább én utazok hozzá B-be, mert nekem olcsóbb a jegy a diákim miatt.. van amikor ugyanannyit töltök utazással+várakozással,sétával oda-vissza, mint amennyit náluk tudok lenni. de még így is megéri, nem szoktam neki panaszkodni, és ráróni hogy miért nem jön ő gyakrabban a mi városunkba.:S



amúgy az jogos ha mondod neki, hogy legközelebb ne akkor mondja le amikor már elkészültél, kint vagy a busznál.


de most úgy is jön a tavaszi szünet a héten, ha gimisek vagytok, akkor nem kell egy egész hetet várnod hogy lásd

2015. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem valami komoly a kapcsolat ebből ítélve.
2015. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy barátnőm akit szeretek, a fél világot is átutaznám érte, nem hogy 2 órát várjak. Vond le a következtetést... 20/F
2015. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!