Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kérdezett meg és ő van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kérdezett meg és ő van megsértődve?

Figyelt kérdés

Egy hete közölte a párom, hogy lefoglalta a nyaralást a haverokkal. Nem kérdezett meg előtte, hogy én mit gondolok stb. Én pedig reagáltam is erre, hogy azért ezt megtehette volna, főleg hogy van olyan a bandába akit nem bírok annyira hogy egy hétig egy házba lakjak vele és nem feltétlen szeretném a szabadságomat vele tölteni (oké ő pasi, ők elvannak) ráadásul úgy hogy meg van szabva a kelés (7-8körül akár tetszik akár nem), csak közös programok vannak(!!) mert mindenki visz valakit, mert az egyik pár nem akar kocsival jönni.

Tavaly is velük voltunk, akkor még ő is hisztizett és én hallgattam, hogy mennyit kell sétálni, meg minek megyünk oda, unalmas stb. Fáradtabban jöttünk haza, mint mentünk.

Én pl örültem volna ha kettesben megyünk nyaralni, miért kell mindig valakikkel menni(főleg ilyen feltételekkel)? Nálatok hogy van?

Konkrétan most úgy élhetem túl ha viszek egy rekesz töményet csak magamnak...


2015. febr. 18. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok annyira makacs, hogy megmondanám, hogy vagy rendezze át, vagy mondja le az én részemet, mert én vagy jól fogom érezni magam, vagy nem megyek sehogy.
2015. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most én is ezen agyalok. Még csak a haverok kérdezték tőle (az ő haveri köre, az más hogy elvagyok velük, mert vannak jófejek éés kevésbé normálisak) ő pedig mondta hogy megyünk, így számításba vesznek minket.
2015. febr. 18. 12:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Igaz, én férfi vagyok, de ha a csajom csinálna ilyet (úgy, hogy tudja azt is, hogy nem kedvelem annyira azt a társaságot), akkor nem érdekelne, nem mennék. Minek kéne pénzt költeni egy olyan dologra, amit előre tudsz, hogy nem fogsz élvezni? (főleg, hogy már tapasztalatod is van hasonló esetről).
2015. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nyaralásra el se mennék,főleg hogy előtte meg se kérdezett.Egyébként se szeretem az ilyen össznépi mulatságokat,négyen négy fele akarnak menni pl.,alkalmazkodni kell mindenkihez,szexuális dolgok se olyanok.Szerintem ne menj már csak azért se.
2015. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi csak kettesbe szoktunk menni. Próbálná valaki megszabni, hogy mikor keljek fel! Ez milyen nyaralás már? Gyerekes egy hapsid van! 28f
2015. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem volt téma hetekkel ezelőtt a nyaralás?Mert úgy hangzik,mintha mindenféle megbeszélés nélkül a párod foglalt volna neked is...
2015. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ugyanoda mennénk ráadásul.

Nekik a fő cél az ivás. Vannak fiatalabbak is, akikkel nem lehet beszélgetni normálisan, lányok. De ugye lerázni nem lehet őket, mert a " a lányok elvannak együtt" (hát nem!) a fiúk részéről le volt tudva és amikor mentem volna hogy na legyünk kettesbe, tuti jön valamelyik pasi és viszi.

2015. febr. 18. 13:01
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért egy ilyen jellegű dolgot igazán előre egyeztetnie kellene veled.


Mi is szervezünk most a társasággal egy nyaralást. Megbeszéltük, kinek mikor alkalmas, ki merre szeretne menni, mit szeretne csinálni, stb. Mindenki igényeit figyelembe vettük, és kompromisszumokat kötöttünk, ahol kellett (pl 4 napig leszünk tengerparton, nem egy teljes hétig, mint ahogy én azt szerettem volna...). És minden program, ami valakinek szimpatikus volt, valahogy megoldásra került. Lesz ott henyélős napozós minden, és városnézős, hegyben túrázós buli is. 3 pár megy, nem csak kettesben, de mivel jó barátok vagyunk, mindenkivel jól kijövünk, így nem lesz ezzel gond.


Szerintem ez így sokkal korrektebb, mintha kész tények elé állítanák az embert, főleg ha nem is egy szervezett valami lesz, csak így a magatok szájíze szerint kitaláljátok, hogy mit is szeretnétek csinálni. Ha közös szervezés, nem egy utazási iroda vagy hasonló kreálmánya, akkor igenis nektek is kellene beleszólásnak lennie. Ha nincs, akkor én is azt mondanám, hogy velük nem mennék, megbeszélném a párommal, hogy menjünk külön, mert ez így nem oké. Nyaralni megy az ember, nem bosszankodni...

2015. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elég szemét a barátod. Ha meg elmész, az lesz, hogy egyedül leszel hagyva, míg ők isznak és csajoznak. Én a te helyedben nem mennék és a sarkamra állnék, mert ez elég k.csögség volt részéről.
2015. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem, szilveszterkor felhozták a témát hogy nyaralás megint, a fiúk egymás között. De az elég messze volt, egy kérdés se jött hozzám, hogy én mit gondolok. Sőt amikor mondta hogy volt róla szó, én mondtam, mivel felvetés volt, semmi kérdés, hogy én max ha nekem hoznak plusz két rekesz piát és hagynak - szerintem ez elég egyértelmű, főleg hogy mondtam már rengetegszer hogy nem bírom az illetőt, nagyon nem, volt ebből konfliktus is.


Ez az alkalmazkodás, ami kikészít. Egy időben lehetett csak enni stb. Ez idő alatt 1x volt szex, 5 nap alatt.

2015. febr. 18. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!