Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Helyesen cselekszem?

Helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn vagyok regisztrálva. Ott az a tendencia, hogy nem kap a férfi választ a nőtől, ha nem tetszik neki a képe, írjon akármilyen levelet.

Nos, nekem is írogatnak nők, eddig úgy voltam vele, hogy egy elutasítóválaszt odaírok, ha nem tetszik, mert nem vagyok bunkó. Most viszont a női "nemreagálokneki" reakciók után úgy döntöttem, ha szart se érdemelnek ezek választ. Ugyanolyan szemetek ezek is, ha olyan ír nekik, aki nem szimpi egy kép alapján.

Jó ez így, kérdem én?

24/F


2013. nov. 4. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mit csinálsz olyanokkal, akikkel NEM beszélsz, NEM írsz és NEM találkozol? Erre miért pazarolsz szabad kapacitást?
2013. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és így te is csak egy szemét leszel a sok közül.
2013. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert létezik egy olyan szó, hogy lelkiismeret. Általában mindenki elvárja, hogy úgy viselkedjenek vele, ahogyan ő viselkedik a másikkal.
2013. nov. 4. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:
csinálsz amit akarsz
2013. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még Jézus is azt tanította, hogy bánj úgy felebarátaiddal, ahogy szeretnéd, ha veled bánnának...


Tök mindegy, hogy te mit kapsz másoktól, ne alacsonyodj le a szintjükre. Ráadásul az a lány, aki veszi a fáradtságot, hogy írjon neked, igenis megérdemli a választ. Legalábbis szerintem.


Melyik oldalon vagy regisztrálva egyébként?

2013. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem jó mert egy kép alapján mit veszel le?

Semmit.

Persze ilyenkor aki nem tetszik az paraszt, meg ciki, mert mit nyomul már, aki kép alapján jó de egyébként egy bunkó az meg azért nem ok, aztán csodálkoznak, hogy minden pasi bunkó. Ja, mert megkeresik a bunkókat maguknak, és a normálisakat meg elhajtják. :S

2013. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Tök mindegy, hogy te mit kapsz másoktól, ne alacsonyodj le a szintjükre. Ráadásul az a lány, aki veszi a fáradtságot, hogy írjon neked, igenis megérdemli a választ. Legalábbis szerintem."


És ez fordítva nem igaz?

2013. nov. 4. 13:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem írsz vissza, nem ismered akkor mi itt a baj?

Az, hogy beképzeled azt, hogy te vissza írsz azzal most te több, daliásabb, különlegesebb vagy mint a többi aki a társkeresőn van fent, hát....rosszul hiszed.

2013. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Megértelek , de ne válj olyanná mint ők!!
2013. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 7:

De igaz lenne, ha ők nem önző, beképzelt hülye puncik lennének. Vagy netalán te is beképzelt hülye gyereknek akarsz látszani?

2013. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!