Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól döntöttem? Szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Szakítottam a párommal. Akkor úgy éreztem helyesen cselekszem, mert nem éreztem már működőképesnek az egészet, de már most hiányzik.

Figyelt kérdés
Nagyon összevagyok zavarodva. Csak a megszokás, vagy még tényleg szeretem? Ki jár hasonló cipőben, mi a helyes ilyenkor? Az idő eldönti?

2014. ápr. 27. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, hogy hiányzik, de ha akkor megvolt az okod, akkor tartsd magad a döntésedhez.
2014. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mindig van remény, ha nem ütött,vert hasonló és az elején működött ismét működhet ha ügyesen osztod a lapokat :D beszélj vele sok sikert:)


tapasztalat, nekünk se működött volt 1-2 hónap szünet de végül nem bírtuk egymás nélkül és már 1 éve ismét tökéletes a kapcsolatom. 21/L

2014. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy?

Egyébként én azt tapasztaltam sokaknál, ha egyszer szakítottak és újból össze jöttek az már nem az igazi :/

Szerintem ha ár hosszú ideje együtt voltatok akkor a megszokás miatt érzed magadat így.

Fel a fejjel és ne szomorkodj rajta.

Meg volt az okod, hogy így döntöttél!

2014. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Pont ezek a gondolatok cikáznak a fejemben. Egyik oldalról az, hogy van még remény, másik oldalról pedig félek attól, ha újrakezdjük minden marad a régiben.


Nem ütött meg sosem, semmi ilyesmi nincs a dologban, és 4 évig voltunk együtt.

2014. ápr. 27. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha egyszer szétmentek és ha mind 2-en éreznek még valamit akkor csak jobban fogják becsülni egymást. legalábbis magamon és a körülöttem lévőkön ezt látni. mármint aki ilyen szituációba volt
2014. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindenki ezt érzi. Kezdj el gondolkodni,hogy miről maradtál le miatta? Nem olvashattál el egy könyvet? Nem találkozhattál a barátaiddal? Nem járhattál el sportolni minden nap? Rendben van-e a külső megjelenésed? Ideje magaddal törődnöd. Mi a hobbid? Nem hanyagoltad el?
2014. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ha nem mûkôdik egy kapcsolat valami miatt, akkor jobb, ha befejezed! Nincs ,— tovább kell lèpni! Az elsô elhatározàs a jó! Fiatal vagy, hamar tudsz uj ismeretséget kôtni! Ne bánkodj,— mert helyesen cselekedtèl! Ami nem megy, nem szabad erôltettni!
2020. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!