Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak 5 lájkot kaptam...

Mit csináljak 5 lájkot kaptam facebookon?

Figyelt kérdés
Nem a facebook-on élem az életem és nem is lépek be minden nap.A profilképemet sem cserélem hetente.Most megváltoztattam egy szerintem szép képre,ami nem az a csücsörítős,mellkidobós,agyonsminkelt kép.Mégis mindössze 5 lájkot kaptam rá,és egyszerűen nem értem miért?Nemsok önbizalmam van és már lassan a sírógörcs kerülget hogy tényleg ennyire csúnya lennék mások szemében??

2015. ápr. 4. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a 9-es jól írta! A facebook szelektál, nem mindenki látja az adott történést és ezért sem tudja mindenki lájkolni.
2015. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bence_ ***** válasza:
78%
Pontosan. Könnyen lehet, hogy meg sem jelent a többiek idővonalán. Ha meg is jelent lehet, hogy jött még 50 hír így a te képedet nem láthatta.
2015. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
ez a faceszarság csak népszerűséget mér.. :)) nyugi! nincs veled semmi baj! :D
2015. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Mi az a lájk? Tudomásom szerint, nincs ilyen magyar szó! "


Van ilyen magyar szó.

2015. ápr. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
Jézusom... ennyire a facebookból indul mindenki ki? Jó, nekem amúgy sincs túl kiterjedt ismeretségi köröm, de egy képemre kaptam 9 lájkot, és akkor már oda meg vissza voltam, hogy de sok... erre itt meg azon bőgnek, hogy csak!!! 5 lájkot kapott...
2015. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
nekem is kevés az önbizalmam és kevés barátom van épp ezért nem szamitt h aki nem a barátom az be e like-olja vagy nem. miért szamitt a like a kép alatT? nekem a jelenlegin 61 van az előzőn meg 1, és az az azelőttin pedig 109 de sose tartott számon h hű de sok van vagy éppen kevés...
2015. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar az az 5 lájk,akkor rejtsd le a profilképedet.Így mások megtudják nézni,de nem tudnak lájkolni és azt sem látják,hogy te hány lájkot kaptál és kommentelni sem tudnak.Valahol elhiszem,hogy idegesít,sajnos én is sokszor ilyen vagyok,ha egy képem nem kap legalább 30 lájkot,akkor inkább leszedem,profilképnél meg 60 lájk alatt én is kiakadok és inkább beállítom úgy,hogy csak én láthassam:D Tudom gyerekes,de ez van.
2015. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Azert a nethasznalatot, netkulturat ne a facebook-ra korlatozzuk utolso kommentelo, eleg szanalom lenne."


Te egyébként miről beszélsz? Ki mondta, hogy a netkultúra csak a facebookra vonatkozik?

2015. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!