Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 40-50-es éveiben járó...

A 40-50-es éveiben járó emberek miért mondják hogy elcseszett a fiatal generáció?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy szokták mondani, hogy mennyire szarok a fiatalak, udvariatlanok, bunkók stb. Nem értem mire ez a nagy felháborodás hiszen ők nevelik ezt a generációt!! Nem?!
2015. ápr. 6. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Apukám már lassan 50 és ő mindig mondja,hogy "felesleges szidni ezeket a gyerekeket, mi is ilyenek voltunk"

És valóban náluk is voltak sikkek, trendek, akkor is voltak k..rvák, ingyenélő suhancok.

2015. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden generáció átesik ezen.
2015. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg az idősek azok.

nem egy öregasszony

odatolakodik az álló helyemre a buszon, addig fúrja magát, míg nekem kell helyet váltanom, rá is lép a lábamra ha kell

rááll a nyakamra az orvoshoz való bejelentkezésnél(ami persze magánügy lenne valahol miért jövök)

pofátlanul megelőznek minden sorban

nagymama szomszédjai roszindulatúlag pletykálnak rólam(exemmel veszekedtünk a városban, szemét volt megcsalt, megalázott, de a drága néni aki pont fültanúja volt, úgy adta mamának elő, hogy én vagyok egy sakál, vay ai nem tud viselkedni és mint mindig az akkori párom jött ki jól egy szituban, mindenki mindig azt látta, ő milyen rendes, hálát adhatnék, hogy velem van .aha ja..)

meg sorolhatnám milyenek az öregek

2015. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ő idejükben volt sorkatonaság, és nem kerültek ki ilyen undorító nyálgép fiúk/férfiak mint ma.

Pl nézd csak meg hány mai fiatal küzd mindenféle szociális problémával, kisebbségi komplexussal, depresszióval, kb mint ha mindenki elmebeteg lenne a maga módján.

2015. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Manapság az életvitelünk már 10 év alatt is sokat változik, és a szülőknek csak meghatározott ráhatása van a gyerekekre, hiszen sokan egész nap az iskolában / különórán vannak, ahol a kortárs hatás nagyon nagy (és sokszor a szülők által elvárttal ellentétes). A műszaki fejlődés is nagyon megváltoztatta a viselkedésformákat. És nem csak azok "panaszkodnak" a fiatalabb generációkra, akiknek vannak gyerekeik, olyanok is, akiknek nincs.

Pl. ma összejött a család, az unokahúgom egész végig a telefonját nyomkodta, fel sem nézett, jóformán még enni sem, nemhogy beszélgetni, pedig alig látom, kíváncsi lettem volna, mi foglalkoztatja, mi van vele stb. "Az én időmben:)", ilyen nyilván nem volt, és gondolom, a bátyám is azért nem nevelte belé, hogy vendégségben ne csak fizikailag legyen ott, mert ő ezt helyesli, hanem azért, mert a mi fiatalkorunkban még egyáltalán mobiltelefonunk sem volt:)), és nem jutott idejében eszébe egy ilyen "atyai intelem". Most meg szólna rá egy felnőtt emberre???

2015. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hugyosgalacsin ***** válasza:
69%
mert a mai gyerekek pont ugyan olyan selejt hülyék minta degenerált szüleik
2015. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Én annyit mondok, hogy ez mind a kybaszott internet hibája.


Régen mikor nem volt, tudtak az emberek kapcsolatot tartani egymás között telefon, vagy megbeszéltek egy személyes találkozót. Az meg a másik, hogy a facebookon élik az életüket, a való életben meg egy marék szart se ér némelyik.


Ez az én véleményem.

2015. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom Magyaroszágon hogy van ez, de én külföldön élek. Nalunk a szüleinknek még taníttoták a jó modort, lehetet akkoriban még figyelni az órákra. Manapság bunkók, nagyon nagy átlagban, megállás nélkül csak a facebook- s társain lógnak, és egész kicsi koruktól (10 év, valahogyan) csak a pasizásra/csajozásra gondolnak.
2015. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!