Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyulnátok ahoz...

Ti hogyan viszonyulnátok ahoz az emberekhez akik korábban megalázott folyton terrorizált titeket?

Figyelt kérdés
Szóval egy kis dologból indult ki az egész még általános iskolában, aztán leballagtam rá 1-2évre . És 5-6év múlva azok az emberek a te középsulimba kerülnének be. Nem félek tőlük vagy ilyesmi... csak nem szívesen vagyok a közülükben

2015. ápr. 7. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék velük.
2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bárhol volt is ilyen ember, akár suliban, akár sorkatonaságnál, akár munkahelyen, először is barátom sosem fog lenni. Szívességet azt kérhet tőlem csak nem kap. Valamint további szívatásra számíthatnak. Kivéve ha kártékony előemberből hasznos emberré változnak.

Például ha egy munkahelyen szabira menne és helyettesítenem kellene, akkor természetesen nem érek rá. Hisz aki másokat szeret gyötörni, az gyötrődni is ugyanúgy szeret.

Amikor ráérsz, nézd meg a YouTube-on a Monte Cristo grófja című filmet. Ő is úgy bánt a civilizáció hulladékaival ahogy kellett.

2015. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma bementem a városba busszal 13:00kor és ezek az emberek is jöttek és azt kell tudni több busz is van haza fele 14:30 kor és 16:20 kor most haza fele tartok és remélttem hogy ezek haza húznak a 14:30-as sal de nem,... talán a vonzás törvénye de felszáltak most az én buszomra a 16:20-as ra(hátul nevetnek) és az a helyzet sokat kell várni a csatlakozásra a szomszéd településen ahol ezek az idióták is ott lesznek....

addig is egy buszmegállóval hamarabb szállók gyalogló hogy teljen az idő és ne lássam ezeket a szemeteket.


Nem értem én ezt! akit nem kedvellek és nem akarok találkozni vele azzal mindig találkozom

2015. ápr. 7. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak balszerencse. Nem lesz így mindig.
2015. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát valóban nem, mivel jövőre végzek. Aztán jelentkezek felső oktatásra remélem sikerül, oda meg kizárt hogy ilyen senkiháziak bekerüljenek.


Ma egyébként nem száltam le előbb mert nem volt kedvem, ugyanott szálltam le nézet is a főbűnös, na mondom xarok rátok és elselétáltam a boltba és mire vissza értem jött is a busz, ezek a hülyék meg egymást elkezték folytogatni a buszon mikor szálltam le, a buszos rájuk is szólt....


Egyébként a legtöbb ember aki kezett emelt rám az érdekes módon sose fejezte be a tanulmányit :D egy dutyiban ül Lopásért a másik közmunkás stb. remélem ezek se fejezik be a tanulmányaikat! és ha ne adj isten a beosztottjaim lennének, sírva fognak menekülni tőlem az is biztos, na üdv! kösz mindenkinek

2015. ápr. 7. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:

én az ilyen embert megutálnám, és kerülném, ahogy csak lehet.

mivel hogy még most is viszolygást váltanak ki az illetők belőled, ezért egyértelmű, hogy nem vágysz a társaságukra.


hallgass az ösztöneidre, és kerüld őket. nem ciki dolog ez, teljesen normális.... mondjuk hogy hasonlattal éljek; "nem tartózkodik az ember sz@rszagú helyiségben, ha nem muszáj" :) szóval nem esik jól a közelségük, akkor kerüld el őket. magadat megkíméled tőlük.

2015. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!